logo ile dış aydınlatma hk?

seheryel

Üye
slm arkadaşlar ben logo ile dış aydınlatma yapmak istiyorum fakat fotoselli olmayacak mesela yılın her gününde güneş farklı zaman da batıyor ya örneğin: (yazın saat 20 00 da) (kışın ise saat 18 00 da)logo bu lambaları güneşin batma saatlerine göre yaka bilirmi yada logo ile nası yapabilirim yardımlarını bekliyorum teşekkürle iyi günler...

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
arkadasım logo ile ilgili pek bilgim yok ama logada su war sanırım istedigin saatte cıkısı setleyim istedigin saatte cıkısı resetleyebiliyosun boyle bi imkan wardı formda logo dokumanlarını incelerden cok kolay yaparsın

logo için bir şey söyleyemem ama METER firmasının dış ortam cihazı var.Bulunduğunuz ilin trfik nosunu giriyorsun.Güneşin doğma ve batmasına göre çalışıyor.Sisten otomobil farından etkilenmiyor.Logo'yu özellikle kullanmak istemiyorsan bir düşün

Sanırım yapabilirsin aylık programlayarak elimdeki dökümanlara bir bakayım bulabilirsem paylaşırım YANİ AYLIK DERKEN HER AY PROGRAMLAYARAK DEĞİL

buldun ilk önce aylık prodram yapıp bunun çıkısını haftalık programa bağlayıp yapabilirsin ama her 12 ay için ayrı ayrı yapacaksın ve hepsinin cııcını tek bir yerde toplayarak ok teşekker yerine + pop veriniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
129,165
Kullanıcılar
451,516
Son üye
SERDAR ASLAN

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri