Logo ve password

goril

Üye
Herkese selamlar:Artık ben de aranızdayım ve musadenizle giriş olarak bir problemimi sizinle paylaşmak isterim.Yardımlarınız için şimdidden teşekkürler.
Arkadaşlar Siemens logonun passwordü sadece programlama konumunda aktif.Parametre girişinde etkili değil.Ben parametre girişlerinide şifre altına almak istiyorum fakat nafile.Logonun manualinde bu mümkün yazıyor fakat bir türlü olmadı.Gözden kaçırdığım bir şey olmalı.İnanın programlamak için bu kadar zaman harcamadım.
Hrkese saygılar

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
parametreleri değiştirmek istemiyorsan sabit olacaksa secmiş olduğun bloğu (mesela zaman rolesi)
"protection active" yi seç en azından kimse değiştiremez zaten menüde görünmeyecektir

arkadaşım çok teşekkür ederim bu seçeneği görmüştüm fakat o zaman için ne işe yaradığını kavrıyamamıştım.Demek ki daha dikkatli olmak lazım.

Forum istatistikleri

Konular
129,164
Kullanıcılar
451,516
Son üye
SERDAR ASLAN

Yeni konular

Geri