Lost final????

foxspring

Üye
Bumudur?...

Nebileyim diyecek başka birşey bulamadım. Kaç bölümdür bir sürü soru oluşturup durdular sonrada bananeyaa neyaparsanız yapın hadi bana eyvallah deyip gittiler.

Resmen bizi adaya atıp gittiler, adanın yeni sakinleri sanırım biziz.

Birsürü yorum varda alttaki seçme yorumlar hoşuma gitti, birde ilk resim çok güzel olmuş.

6 sezondur izliyorum. İzlemediğim tek bölümü son bölümü şu an için. (Finali de 720p. izlemek istediğim için izlemedim.)
Duyuduklarıma göre de pek tatmin edici bir final olmamış. 6/16 da zayıftı senaryo bakımından aslında. Oradan belli ediyor finali...

Bu arada LOST'a alternatif olarak Flash Forward'ı tavsiye ederim. Onun boşluğunu bir nebze olsun doldurur...

İzlemediysen fazla birşey kaçırmamışın derim, ümitlerini kırmayayım ama yuh yani dersin 720p zevk alacak birşeyde yok bence...

Şu Flash Forward'ada bir gözatayım bakayım, daha önce duymuştumda izlemek kısmet olmadı.

senaristi twiterden konuşmuş sonucu bırakın sürece bakın 6 yıl boyunca zevkle izlediniz demiş. dalga mı geçiyorsun lan derler adama ne demek sonucu bırakın

Sözde herşeyi mantıklı bir sonuca bağlayacaklardı. Ama kabul etmek lazım herkesi yıllardır ekrana bağladılar...

son bölüm normal bir bölüm olarak düşünülse güzel di ama final için çok ucuz oldu , lost un bütün bölümlerini seyredmiş biri olarak LOST bilim kurgu fantazi bir dizi idi ve olayı illa mantıklı bir çizgiye çekmekde gerekmiyordu.

ben olayın mantığında filanda değilim adanın sırlarını mantıklı veya mantıksız açıklasaydı kabulümdü. ama yok hiç bir şeyi açıklamadı. yıllardır merak ettiğimiz ışınlanmalar zaman yolculukları sayılar .... daha bir sürü şey havada kaldı. ne kadar saçma olursa olsun bir şekilde açıklamalıydı

ortada, yer değiştiren , hastaları iyileştiren, kutup ayısı yaşayan, dumandan canavarı olan, zaman sıçramaları yaşanan , manyetik alanlı , gökten uçakla kumanya gelen bir ada var. Aynı anda iki yerde yaşayan, daha önce de farkında olmadıkları halde karşılaşan, birden ingilizce öğrenen, birden sakatlıktan kurtulan insanlar var. Bu dizinin mantıklı bir şekilde bitmesini beklemek ne kadar mantıklıdır ki ?

ortada, yer değiştiren , hastaları iyileştiren, kutup ayısı yaşayan, dumandan canavarı olan, zaman sıçramaları yaşanan , manyetik alanlı , gökten uçakla kumanya gelen bir ada var. Aynı anda iki yerde yaşayan, daha önce de farkında olmadıkları halde karşılaşan, birden ingilizce öğrenen, birden sakatlıktan kurtulan insanlar var. Bu dizinin mantıklı bir şekilde bitmesini beklemek ne kadar mantıklıdır ki ?

Bir de röle sesi gibi bi ses çıkartan bi duman vardı. :D

Bende 6 sezon 7. bölümdeyim ama gerçekten cok sürükleyici dizi ama final dediğiniz gibi ise hüsran olaçak benim için!

Forum istatistikleri

Konular
128,987
Kullanıcılar
451,189
Son üye
Mustafa 366145

Yeni konular

Geri