Lost final????

harika bir dizi

evet dizi gerçekten harika ona diyecek birşey yok ama final bukadar bayat olmamalıydı. Keşke biri çıksada güzel bir final çekse.

Bitmesi gerektiği için bitirilmiş sanki. Cavapsız sorular hala devam ediyor...

yaa uyarsa eğer şu cevapsız soruları bir maddeleyelim, nelermiş bir yorumları yapalım bakalım ne çıkacak bizim düşüncelerimize göre, bizde yazılıbir final yapmış oluruz :)

3. sezonda kalmıştım en son. sırf bu sorular yüzünden yeniden izlemeye başlıyacaktım ama neyse madem cevabı yok izlemeyim :D

Bu da LOST un farklı bir finali:)
Değişik bir şey olmuş.Tİ ye almışlar ama güzel olmuş:p

MSN Haberler

Senaristi paralel evren konusunu işledik demiş.Bende allah iyiliğini versin dedim...

6 sezonluk lost' a hakikaten bu final yakışmamış...senaristlerin lost'un finaliyle, yeni bir dizinin oluşmasına ilham vermiştir, sürkleyici ve eski müdavimleri davet edici bir başlangıç için saklamış olabilirler diye düşünüyorum.

Arkadaşlar, Lost'un 6. sezonunun, televizyonda gösterilmeyen sadece DVD'de yayınlanan özel bir bonus bölümü var. Bölüm adı: New Man In Charge
Bu bölümde Jack'den sonra Hurley ve Ben'in yaşadıkları anlatılıyor. Kutup ayısının da adada ne aradığını öğreniyoruz.
Tıpkı final bölümü gibi ucu açık bırakılmış. Devamı da gelecek gibi bu kısa bölümlerin (veya sinema filminin). Meraklılarına duyurulur...

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,987
Kullanıcılar
451,190
Son üye
hasanms59

Yeni konular

Geri