MİRA Diafon Santrali

xxxtoprak

Üye
arkadaşlar aranıza yeni katıldım öncelikle merhaba bu gün elime bir diafon santrali geldi santral MİRA MDS 200 kapıcısız çift zilli santral içerisinde devrenin üzerine dik monte edilmiş devre üzerinde bir drenç yanmış şemasıda bende yok araştırdım bulamadım en son burayı buldum belki elinde olan vardır birde bu devreyi sanırım Audi den kopyalamışlar üzerinde Audio A64 REV 3 yazıyor devrenin birde resim ekliyorum şimdiden teşekkürler...
Resim009.jpg

Resim010.jpg

Resim011.jpg

Resim012.jpg

yoğun ilgi için teşekkür ederim sorunu hallettim konu silinebilir..

sayın xxxtoprak bu sitemkar tavrınız hiç hoş değil sorduğunuz konu hakkında bilgisi olan olasaydı eğer eminolunki size yardımcı olunurdu.
şunu unutmayınki burada hiç kimse birşeyleri bilmiyor diye suçlanamaz veya siteminize mağruz kalamaz burası paylaşım amaçlı kurulmuş bi forumdur herşey bilinecek diye bir kaide yoktur eğer sizin sorununuz hakkında yardım edebilecek biri olsaydı kesinlikle hiç kimse bundan kaçınmaz yardımcı olurlardı.
şimdi siz sorunu çözmüş şemayı bulmuşsunuz sitemli kelimeler kullanmak yerine şemayı konu altına eklemiş olsaydınız sizden sonra ihtiyaç duyabilcek kişilere yardımınız dokunmuş olurdu.
saygı sevgi ve hoş görü lütfen bu kriterler dışına çıkmayalım
sağlıcakla kalın sayın xxxtoprak

zaten o miranın kartı değil artı o kart tekli şimdiden kolay gelsin

öncelikle iyigünler benim bir ricam var mira mds 200' e ait bağlantı şeması varsa bir şekilde alabilsem iyi olur şimdikten teşekkürler

Direncin değeri 39 ohm. Ayrıca ürün Audio AS 202 santral ile aynı bağlantı şemasına sahip

arkadaşlar bana mira mds 000 santrali bağlantı şeması lazım

Forum istatistikleri

Konular
128,882
Kullanıcılar
451,018
Son üye
cihannover

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri