maaşlar

2.000Tl - 2.500 TL olabilir, Gemide olsaydin min.8.000tonluk üzeri gemilerde 3.000 $/usd
üzeri olurdu.

uluslararası bir şirkette olsanız ort.5 yıllık bir personel iseniz min.2000-2500 eğer AŞ. niteliğinde bir yerli şirkette iseniz 1500-2000 ama daha küçük bir şirket ise 1000-2000 arası değişken olur. Yani kısaca şunu çok önemli olarak belirteyimki vasıflarınızdan ziyade çalıştığınız yer çok ama çok önemli. Bazen patronlar tuttuklarına iyi veriyor ama istisna.

-----------
BOĞULACAKSAN BÜYÜK GÖLDE BOĞULACAKSIN.......

ben normal bir elektrikçiden bahsettim ama ben mühendisim kendime her konuda güveniyorum dersen,gider şantiye saha şefi veya proje müdürü olursun alırsın 7000$ veya 7000euro'nu.(üniversitedeyken hiç unutmuyorum doç. bir öğretim görevlisi vardı her zaman söylerdi elektrikçi amaledir diye,çünkü hata kabul etmeyebiliyor devamlı amele gibi mesleğinizde uygulamalarda çalışmalısınız derdi,okul bittikten sonra daha iyi anladım ameleliği:))

Tek bildiğim biz bu mesleği kazanmak için aldğımız bi tarafa korkarım alacağımızdan da fazlasını harcadık:(
kesınlıkle katılıyorum bv meslegı kazanabılmek ıcın harcadıklarımız... kazandıklarımızdan daha cok... belırlı bı sure sonra anlıyorsun kı amac sadece para kazanmak

Moderatör tarafında düzenlendi:
sizin hakkınız 10-20 yıl arası çalışmış iseniz:2000-4000 tl arası olmalıdır.

bu kadar yorumlar guzel mevzu para e gecim olunca benim fikrim soruna arkadasim en az yukarad bir arkadqasimda belirtmis 2000 tl - 2500 tl arasidir 3700 dolar kimaliyor hasan arkadasimiz benim yanimdaki arkadasa veriyorum diyor bazi sorularim olucak
1-organik baginiz varmi
2-bu arkadas kac yasinda
3-ve gecmis tecrubesi nedir.
cok souya yonelik bir cevapmis gibi gelmedi bana ya abi muhakkak bu paralari alanlar vardir lafim yok daha fazla verin ama soruyu raydan cikartir hocam bu yazdigin bu sorunun altina verilecek cevap deil bence en azindan biraz niteliklerini yazsaydin
biraz fikrim oldugunu dusunurek biseyler yazdim
saygilar

Forum istatistikleri

Konular
129,208
Kullanıcılar
451,575
Son üye
ferhat5555

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri