Mesleğinizin En Sevdiğiniz Yanı?

Hep nefret etigimiz yanlarini yazdik, olumlu tarafları da görebilmek icin actim bu Konuyu :p

Mesleğinizin En Sevdiğiniz Yanları nedir?:cool:

Arızalı bir sistemin veya parçanın senin uğraşların sonucu işler hale gelmesi.Bi nevi teknik doktorluk.

uçsuz bucaksız olması nekadar şey öğrenirsen dahada öğrenmen gerektiğini anlatması

proje yaparken sermaye gerektırmemesı cok cuzı ucretlere kendı bılgın ve becerın ıle ortaya bırseyler cıkarabılmek ve basarmanın verdıgı hazla karsısında sıgara tutturmek.

bir zor durumda gelip sorunu çözmek insanlara faydalı olduğunu göstermek. bu işi her kmse yapamıyor . Yolda araba çarpmıs birine açılın ben doktorum der gibi bir şey :D :D

en güzel tarafı dipsiz kuyu gibi içine düştükçe yeni şeyler görüp ve öğreniyorsun. vede yeni birşeyler yapınca insanın kendine olan güveni yükseliyor.

1970 lı yıllar, elektrık köylere yenı gelıyor. Şebekeler genelde agaç direk, işi bitirdikmi köy bekçisi veya berberınden trafo panosunun anahtarını alıp elektriği kesip direğe çıkıp bağlantı yaparız. Kış mevsimindei hava ruzgarlı , dırekde sallanırsın. O an orada " bırakacağım bu mesleği " derdim.
Ama aşağı inip, elektiriği verdıkden sonra tesısatı teslım edıp, paramı aldımmı. Arabın, "kurban mafiş" dediğği gibi devam derdım. Unutamam o günleri..

Forum istatistikleri

Konular
128,826
Kullanıcılar
450,915
Son üye
snapthreads

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri