Meslek Yüksek Okulu Hakkında

cafcaf89

Üye
Merhaba arkadaşlar.
ben mazhar zorlu atl endüstriyel otomasyon teknolojileri-mekanik bölümü son sınıf öğrencisiyim. kafama takıldı. Benim girebileceğim meslek yüksekokulları mekatronik. endüstriyel otomasyon ve medikal cihaz teknolojisi. bunların arasında çok çelişkiliyim. gönlüm medikal dio ama sizin düşünceniz ne olabilir öğrenmek istiyorum. İş imkanı, çalışma koşulları nasıl. bu 3 bölümden hangisini seçmeliyim. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekürler

kardeşim biomedikal iyi bence

HİÇ dÜŞÜnme ben gİrmedİĞİme pİŞmanim.artik ÖzelleŞen saĞlik kurumlari olsun tibbİ cihazlar satan heryer biomedİkal mezunu ariyo.geleceĞİn mesleĞİ dİye bİlİrİm.

yegtek ' Alıntı:
HİÇ dÜŞÜnme ben gİrmedİĞİme pİŞmanim.artik ÖzelleŞen saĞlik kurumlari olsun tibbİ cihazlar satan heryer biomedİkal mezunu ariyo.geleceĞİn mesleĞİ dİye bİlİrİm.

Evet arıyor ama son uç ne olursa olsun özel sektör olduğu için tatmin olamayacağımız maaşları veriyor.Şu anda ortalama bir şirket mezuna 1000 ytl maksimum veriyor.Sen endüstriyel otomasyon okusan bir de lap-top alsan parayı vurursun gerisini boşver derim.

* Endüstriyel Otomasyon birinici biomedikal teknikerliği ikinci tercih olmalı bence.

xear kaedeş iyi güzel söylüyosunda iş senin dediklerinle bitmiyoki.bu işten iyi para kazanabilmen için bilgi de önemli ama en önemlisi çevre.ben yinede biomedikalden yanayım hiç olmazsa yaptığın iş belli.

biomedikal oku bence otomasyon guzelde iş imkanı az ben otomasyon mezunuyum plc cnc Scada gorduk autocad mikroişlemciler dolusuna zımbırtı gorduk ama iş konusuna gelince cnc bi işimize yaramıyoo mikroişlemci gorduk turkiyede adam gibi mikroişlemci sanayisinde ne var. plc ve scada iyi ama onuda cogu kişi biliyo

biomedikal ögrencisi ülkede az onu oku derim hemde hastane cihazlarında yapılıcak bürsürü yenilik var

kardesım sna eniyi bölümde tavsiyem ELEKTRIK okuman diğerlerine asla kulak asma ben suan elektrık bolumu son sınıf ogrencısıyım okudugum okul KJASTAMONU UNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEK OKULU buraya gelmenıde tavsıye ederım aynı izmir 9eylul unıversıtesı gıbı bır farkı yok derslerden hocalardan gecebılırsınde hersey sana kalmıs bısı ve okulun bıtınce ben gıbı eger zamanında okudugun bolumun egıtımını aldıysan hıcbır sorun olmadan otomasyon-elektronık-kumanda&akıllı robot teknolojileri bölümlerıne oranla herşeyi aşılıyoruz YETERKİ SEN ELEKTRIK OKU çünkü zemın saglam olursa sende saglam bilgilere dayanarak saglam adımlar atarsın..saygılarla selami SİNAPLI

arkadaşlar gerçekten çok teşekkür ederim. valla biyomedikal da kararlı olmaya başladım:S ama tam olarak da karar veremedim . ama ya otomasyon yada medikal olcak. mekatronikten pek bahsetmemişiniz::S ama yine de teşekkürler bilgileriniz için

sayın cafcaf89 sen biyomedikal oku çünkü geleceği bilen bir bölüm diğerlerinden ayrılmasının sebebi hastahane vetıbbi malzemelerı yapan firma yada teknik eleman fazla olmaması sen doğru bölümü seç yinede...

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Geri