Metal işlemek için makine fikirleri

Merhaba,

Hayir, konu halen acik. Sadece araya baska isler girdi.

Yardiminiz icin tesekkur ederim.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Peki, rica ederim. Bildiğim her konuda seve seve yardımcı olurum, yeter ki çabalayan insanlara yardımcı olabilelim, eminim siz de bizlere olursunuz. Kolay gelsin.

Merak etmeyin, her zaman yorum yapmasak da okuyor, düşünüyor ve öğreniyoruz. Yazılanlar bu ana bağlı da değil, ileride de birileri okuyup faydalanacaktır.
Teşekkür ederim, ben de öyle.Sanırım forumdaki tecrübesizliğimden dolayı durumu yanlış anladım, kusura bakmayın.

Estagfurullah.

Bu makine er ya da gec yapilacak. O zaman tum tecrubelerden yararlanacagiz. Tabii Sizin tecrubelerinizden de.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

2 gün yoktum ortalık karışmış .
arada mesajların saptığı olabiliyor,sabır hocalar. Facebook grubu gibi değilki burası,sıkıntılı olanlar bir şekilde öteleniyor zaten.

Yok yok karışan biryer yok herşey yolunda :) Suat Bey'in projeleri herkesi heyecanlandırdığı için sabırsızlık oldu sadece, heyecanla bekliyoruz gelişmeleri :)

sanırım konu kapanmış, ne konuyu açanın ne de başka kimsenin umrunda değil..
Yok yok öyle değil.

:)
Tusunami çıkmış burda :)
:)

Bunun yanında spindle'ın yalnızca Z eksende hareket serbestliği yani harektli tabla durumu hem konstrüktif olarak hem de ölçüsel hassasiyet açısından (eldeki imkanlarla yapılacak makine açısından) size çok avantajlar sağlayıp işinizi kolaylaştıracaktır ve Z işleme yüksekliğinizin önünü açacaktır.
Z ekseni hakkındaki fikirlerinize katılıyorum.

Bide dip not atayım;
Meramıma, müspet-menfi yorum yapan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Kare veya dikdörtgen demir profilin düzgün ölçülerde düz ve 45 derece açıyla kesilmesi işini kimler yapar?

Forum istatistikleri

Konular
129,330
Kullanıcılar
451,789
Son üye
mwwto

Yeni konular

Geri