Monafaze de 400 volt nasıl olur?!!!

3 fazlı 3 P + N Din ray voltmetre ampermetre ayarlanabilir aşırı ve düşük gerilim akım limiti koruma monitör röleleri koruyucu

63A With N 220V ( 63A N 220V ile )

63A without N 380V ( 63A, N 380V olmadan )

Lütfen dikkat edin:
3*220V + N için N 220V ile 63A, her faz 220V
3 faz için N 380V olmadan 63A, L1L2L3HepsiEkran 380V
N 220V ile 100A3*220V + N için, her faz 220V ekran

Üç fazlı gerilim akım rölesi koruyucu 63A 60A 100A 220V 3P + N aşırı gerilim rölesi akım sınırlayıcı ayarlanabilir

https://tr.aliexpress.com/item/1005...6e7aa6f44dc80779a9646db429a&afSmartRedirect=y

Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Ev tesisat monafaze en başta yazdım...
Arıza nedeni belli oldu bu arada iki mahalle uzaklıkta ki komşudan öğrendim tesadüf eseri oldu oda sohbet ederken onun elektrik ocağı vs herşeyi bozulmuş patlamış onunda ev tesisat monafaze bende sadece bir lamba patladı. Öteki eşyalara hiç birşey olmadı 5 dakika boyunca sürekli ölçüm yaptım 180 160 vs vs vs dalgalı voltaj lar oldu. Sonra kontrol kalemi ile iki faz görünce dedim nötr koptu galiba bir ölçtüm 400 v acaba dedim multimetrem mi bozuldu anahtarı bir açtım lamba patladı. Sorunun kaynağına gelecek olursak. Komşumdan duyduklarım Doğalgaz hattına elektrik hattı karışmış o mahallede çok kötü şeyler olmuş trafo vs patlamış itfaiye vs Tedaş görevlileri dogalgaz görevlileri gitmiş ler. Epey kişinin malına zarar gelmiş galiba en az hasar ile atlatan da benim. Sanırım nötr hattına Faz geldi ama nasıl oldu hiç fikrim yok doğalgaz hattına elektrik nasıl karıştı onuda bilmiyorum. Bildiklerim bunlar.

Son düzenleme:

ALLAH kurtarmış geçmiş olsun.
Bilğinizle az hasarla kurtarmışınız .

Tekrar geçmiş olsun . Sağlıcakla kalın .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…