Motor Projesi Arıyorum?

edo333

Üye
Konuyu doğru yerimi açtım bilmiyorum ama bana değirmen motoru projesi gerekli yada motorlu çalışan bi yerin bitirme tez ödevim. lütfen yardımcı olun

___

merhaba iyi gunler bana bi firmanın elekrikle çalışan 10-20 motorlu şeması gerekli. lütfen yardımcı olun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Arkadaş her yere konuyu açmışsın.
motorla çalışan bi yerin projesi demişsin.
doğru düzgün 3-5 cümle ile açıklamaya tenezzül etmemişsin.
neye yardım edicez anlamadık ki. nasıl yardım edelim??

Olsun senin konuyu nerede açtıgın şimdilik çokda önemli değil birileri taşıcaktır yeni oluşuna versinler canım onlarda. sen söyle bakalım ne arıyorsun nasıl yardımcı olubiliriz biraz daha detaylandırırsak eminim herkez ilgilenebilecek.

Saygılar

sana gerekli olan projeyi bir un fabrikasına gidip elektirk projesini rica edip incelemen ancak böyle bir yerden proje bula bilirsin gerekirse de fotokopisini cektir eğer doğru anladıysam

evet ahmet turan abim anlamış beni. oyle bi şey lazım kumandasını kendim çizerim zaten

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,311
Kullanıcılar
451,753
Son üye
DursunB

Yeni konular

Geri