MP4 e dışarıdan USB ile pil bağlama

pilin yenisini yollıyım msn de göster bana [email protected]

önemli değil burası bir bilgi platformu ve bizde bildiğimizi paylaşıyoruz.
benim elimde dandik cin çakması sonny mp4 war o bu şekildeyken bile çalışıyorsa eminim oda çalışacaktır.mrd0646 çalışıp çalışmadıgı hakkında bi bilgi werirsen sevinirim bende merak ettim şimdi :))

ipod şarz girişlerinin sony ericson telefonlarınki gibi çok pilli olduğunu öğrenmiştim.sanırım 4 yada 5 diş senin ipodunun sarz yerine değiyor iki diş sarz için diğer ikisi ise extra battery için olması gerek ama bu dişleri bulman için sanırım sana yardımcı olamayacağım deneme yanılma yolu ile bulabilirsin

arkadaşım ı podunun şarz jakının resmini koyarsan yada şöyle derin bir şekilde tarif etsen aklımda birkaç fikir varda jakın tipine fikirlerimi açıklayacağımda
not:lütfen yanlış anlaşılmasın jak tipini bilmeden yorum yapmak biraz saçma geldi

aynı cıhazın sarj ucundan temın ettım ve dıger ucundakı usb baglantı baslıgını keserek buraya pıl yataklarını bağladım ve su an alet calısıyor ama tek sorunum kısa surelı calısması ancak benım ıcın yetıyor kısa surelı olması ( kısa sure derken 6 saat kadar gıdıyor ) sureklı pıl deıstırmenız gerekıyor o kadar yardımlarınız sayesınde sorunumu cozdum sızlere cok ama cok tesekkur edıyorum saygılarımla...

Forum istatistikleri

Konular
128,826
Kullanıcılar
450,914
Son üye
tugbag

Yeni konular

Geri