Nordmende 82 LCD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sistem kontrol entegresini tespit etmek için her zaman en uzun ve çok bacaklı entegre tanımı doğru değildir. Video işlemcisi de çok bacaklıdır. Sistem kontrol entegresini bulmak için en doğru yol şudur. Bu entegrenin yanı başında 8 bacaklı eeprom entegresi ve uzaktan kumanda alıcı ünitesi bulunur. Buradan entegre tespit edilebilir. Ayrıca bazı yeni model tvlerde sistem kontrol ve video işlemcisi tek bir entegre olarak bulunabiliyor. Buna da dikkat etmek gerekiyor.

Siz forumdaki arkadaşları kasmak için mi yazıyosunuz...

Sent from my Vodafone Smart ultra 6 using KontrolKalemi Forumu mobile app

Hayır,sadece ve sadece bilgi vermek ve asıl amaca (Arızaya veya soruna) tam yönlendirmek (Odaklamak) amaçlı yazıyorum. Beni bilen (5 yıldır tanıyanlar) çok iyi bilir. Bizim forumdaki asıl misyonumuz (Onursal üye olarak) asla insanları kasmak,küstürmek,bir gerilime neden olabilmek değildir.Sürekli yardım etmek, yol göstermek ve tam katılımcı (Paylaşımcı) olabilmektir.Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Hayır,sadece ve sadece bilgi vermek ve asıl amaca (Arızaya veya soruna) tam yönlendirmek (Odaklamak) amaçlı yazıyorum. Beni bilen (5 yıldır tanıyanlar) çok iyi bilir. Bizim forumdaki asıl misyonumuz (Onursal üye olarak) asla insanları kasmak,küstürmek,bir gerilime neden olabilmek değildir.Sürekli yardım etmek, yol göstermek ve tam katılımcı (Paylaşımcı) olabilmektir.Kolay gelsin.
Teşekkürler vatandaşımıza zaman ayırıp bilgilendirme yaptığınız için.

Teşekkürler vatandaşımıza zaman ayırıp bilgilendirme yaptığınız için.

Esas siz hangi amaçla yazıyorsunuz, başka konuda yanlış bilgi verdiniz köprüdiyod konusuydu, vatandaş kelimesi nerde ne amaçla kullanılır??? Meslek nedir meslekte tecrübe süreniz nedir? Şahsen burda küçümseyici ifade olarak algıladım!

Esas siz hangi amaçla yazıyorsunuz, başka konuda yanlış bilgi verdiniz köprüdiyod konusuydu, vatandaş kelimesi nerde ne amaçla kullanılır??? Meslek nedir meslekte tecrübe süreniz nedir? Şahsen burda küçümseyici ifade olarak algıladım!
Özür dilerim yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdim.Ben Türkçe muhabbetini başlatmadım by lent. Binbaşı başlattı yanlış yere mesaj yazdınız .

Özür dilerim yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdim.Ben Türkçe muhabbetini başlatmadım by lent. Binbaşı başlattı yanlış yere mesaj yazdınız .

Özür dilemen gereken kişi ben değilim, kimseyi de zorlayamam.
donanımhaber tayfası olabilir ordaki lisana benziyor...
Bu konuda fikrim yok o siteye takılmıyorum üyeliğim yok Ustam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
129,550
Kullanıcılar
452,169
Son üye
recode485736

Yeni konular

Geri