On-grid güneş enerji santrali sıfırdan yapımı

Soru başlığını yanlış yazmışım ya kafam çok yoğundu off-grid olarak açmışım ne alakaysa :D Kimse de uyarmadı :/ Başlığı nasıl değiştiriyoruz veya nasıl talep ediyoruz?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
artık değiştiremezsiniz, ilk 24 saat içerisinde (düzenle) aktif oluyor. bu arada yazdığınız en son ileti içinde düzenle 24 saatlik aktif oluyor.

artık değiştiremezsiniz, ilk 24 saat içerisinde (düzenle) aktif oluyor. bu arada yazdığınız en son ileti içinde düzenle 24 saatlik aktif oluyor.
forum yöneticileri de mi değiştiremiyor. Bir anda aydınlanma geldi ya nasıl olduysa. Konuya bakmıyordum bile, aa ne yazmışım ben ya dedim. ama neyse konu içeriğinde şebekeyle bağlı olacak yazmıştım anlar okuyan herhalde.

forum yöneticileri de mi değiştiremiyor. Bir anda aydınlanma geldi ya nasıl olduysa. Konuya bakmıyordum bile, aa ne yazmışım ben ya dedim. ama neyse konu içeriğinde şebekeyle bağlı olacak yazmıştım anlar okuyan herhalde.
yöneticiler değiştirebilir, @serkan_48 konu başlığını değiştirebilir misiniz?

Soru başlığını yanlış yazmışım ya kafam çok yoğundu off-grid olarak açmışım ne alakaysa :D Kimse de uyarmadı :/ Başlığı nasıl değiştiriyoruz veya nasıl talep ediyoruz?
Başlıktan sonra içeriğe bakıp aküden söz edilmediğinden, cevaplar on-grid'e göre verilmişti.
Başlıktaki Off yerine On yazılırsa benzer sorunu/sorusu olanlar için daha faydalı olur.

Başlıktan sonra içeriğe bakıp aküden söz edilmediğinden, cevaplar on-grid'e göre verilmişti.
Başlıktaki Off yerine On yazılırsa benzer sorunu/sorusu olanlar için daha faydalı olur.
Evet evet zaten herkes anlayıp ona göre cevap verdi, ben de farketmemişim. Aslında on grid şebekeye enerji verilenler için sanılıyor genelde ama benimki tamamen izole değil yani off grid bi sistem değil Şebeke ile paralel çalışacak. Dediğiniz gibi sonrasında konuyla ilgili arama yapanların karşısına doğru başlıkla çıksın en azından

Forum istatistikleri

Konular
129,130
Kullanıcılar
451,464
Son üye
bariskose625

Yeni konular

Geri