Ortak kullanılan sayac ayırmak için?

Mevcut binada bir dairede elektrik sayacı bağlanmamış ortak kullanım yapılıyor. Ayırmak için proje ne projesi olması lazım ve ne gibi başvurular yapmamız gerekiyor?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Siz daire diyorsunuz tapuda .
Tapusu ?

Kömürlük daireye çevrilmesin .

hayır bir müşterimin iskan 2017 alındığını belirtiyor. Fakat elinde onaylı bir projede yok sayaç takılmamış dağıtım şirketi proje istiyormuş

Belediyeden yazı alıp proje çizdirip yeni abonelik.

Son düzenleme:
hayır bir müşterimin iskan 2017 alındığını belirtiyor. Fakat elinde onaylı bir projede yok sayaç takılmamış dağıtım şirketi proje istiyormuş
İskan alinmis ise enerji dagitim firması proje istemez. İskan raporu (yapı kullanım izin belgesi), tapu fotokopisi, Dask poliçesi, kimlik belgesi ile başvuru yapması yeterlidir. Elektrik projesi ve dahi diger tüm mevzuat tamamlanmadan iskan zaten alamazdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…