Panasonic FPO-C16CP Acil Stop Bağlama?

Merhaba

Hangi analog kartı kullandığınızı ve CPU dan sonra hangi sırada takılı olduğunu söyler iseniz yardımcı olabilirim.

Önceki sorularınızda belirttiğiniz TC8 kartından bahsediyor iseniz, benim size söylediğim tarama programını bulup plc programınıza eklediniz mi?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Tc8 değil fpo-a21 veya 80 ikiside var elimde 2 in-1 output var üzerinde ve analog ünite 2 terminalde yani 1. cpu 2.16lı g/ç ünitesinden sonra bağlı wx4 olması gerekiyor galiba teşekkürler

Fp Wingr kullanıyorum -R9010-f0=wx4=dt0 ile istediğim değerleri alamıyorum -742 ve sürekli dalgalanıyor aldığım değer probu ısıttım ama değer ani değişim göstermiyor hatta hiç değişmiyor prob 5metrelik orjinal kablosuna 50 metre ttr kablo ekli olması mı etkiler durumu yoksa yazdığım diağramda'mı sorun var

Tc8 değil fpo-a21 veya 80 ikiside var elimde 2 in-1 output var üzerinde ve analog ünite 2 terminalde yani 1. cpu 2.16lı g/ç ünitesinden sonra bağlı wx4 olması gerekiyor galiba teşekkürler

Merhaba Duzcelee

Isı değeri okumaya çalıştığın adres doğru.WX4 ilk kanal direk okunur.(FP0-A21)
Dip siviç ayarların J tipi termokupl ise 1-2-5 off, 3 On olmalı .(FP0-A21)
Uzak mesafeli termokupl okumalarında orjinal kablo kullanılması tavsiye edilmektedir.
Ancak TTR kablo da olsa, hiç yoktan bir değer okumalısın diye düşünüyorum.
Analog karta direk kısa bir termokupl bağlayarak değer okumaya çalış.

Umarım yardımcı olur

Forum istatistikleri

Konular
129,081
Kullanıcılar
451,372
Son üye
yokedici.2001

Yeni konular

Geri