paradox sp4000 telefon araması

ali.can

Üye
merhaba,
sp4000 de telefon arama özelliğini kullanıyorum.
dedektör tetiklendiğinde telefon açıyor yalnız 10 saniye sonra dedektör tetiklenmesi bittiğinde telefon aramasıda sona eriyor.
oysa birkaç saniyeliğine de tetiklense aramasını tamamlaması gerekiyor. bunu nasıl yapabilirim.

iyi günler

dostum kurdugun devrık cumlelerden hıcbısey anlamadım acıkcası

senın amacın ne net olarak onu yaz çözüm üretelim !

sirenler dursada telefon aramasını tamamlamasını istiyorum

alarm panellerı sunu yapar sıren caldıgında hafızasına kaydedılmıs numarayı arar ulamassa
hafızasına kayıt edılmıs 2 cı numarayı arar
onada ulasamassa 3 cu numarayı arar
arama modülleri ise sunu yapar vd2005 den ornek vererım
kayıt edılmıs 1 cı numaraya telefonu acsa dahı onu 2 cı kez arar bu bılmen gereken genel bılgı sımdı senın sorununa gecelım..

anladıgım kadarıyla alarm panelınde bır tek senın numaran var ve senı bır kez arıyor ulassada cevapsız olarak telefonda kalıyor
sen bana ulasamassa tekrar arasın ıstıyosun dogru anlamıs ısem sunu yapacaksın

sanırım bu panel 32 kullanıcı desteklıyordu senınde bu anlamda 32 tane telefon numarası kaydetme sansın var demekdır
panelı programlarken her kullanıcı ıcın ekledıgın telefon numarası yerıne kendı telefon numaranı gıreceksın boylelıkle panel sana ulasamadıgı zaman tekrar arayacak ulasamassa tekrar bu boyle gıder :)

teşekkürler benzer bir arama modülü ile çözüme ulaştım.
farklı bir konum var şimdi.
4numaralı zon u açık kontak (NO) olarak kullanmak istiyorum programsal ayar mümkünmüdür? yoksa role mi kullanmalıyım

iyi günler

teşekkürler benzer bir arama modülü ile çözüme ulaştım.
farklı bir konum var şimdi.
4numaralı zon u açık kontak (NO) olarak kullanmak istiyorum programsal ayar mümkünmüdür? yoksa role mi kullanmalıyım

iyi günler

bu işlemle yapmak ıstedıgın ne onu anlat cozum sunim... problem ne ?yapmak ıstenılen amac ne?

acil durumlarda 12volt çıkış veren bir kablomuz var (normalde nötr. ve siren bağlantısı için tasarlanmış, çıkış saniyesini ayarlayabiliyorum). bunu alarma bağladığımızda paradox u devreye sokuyor çünki normalde kablomuzda elektrik yok.
acil durum olduğunda da kablomuzda elektrik oluyor bu seferde paradox devreden çıkıyor.
yani kısaca NO 12volt çıkış veren kablomuz var bunu paradox a bağlamak istiyorum

acil durumlarda 12volt çıkış veren bir kablomuz var (normalde nötr. ve siren bağlantısı için tasarlanmış, çıkış saniyesini ayarlayabiliyorum). bunu alarma bağladığımızda paradox u devreye sokuyor çünki normalde kablomuzda elektrik yok.
acil durum olduğunda da kablomuzda elektrik oluyor bu seferde paradox devreden çıkıyor.
yani kısaca NO 12volt çıkış veren kablomuz var bunu paradox a bağlamak istiyorum

Biri Bu Cümlenin Türkce mealını TERCUME ETSIN !!

nokta virgüllere dikkat ederek okursanız cümle anlam kazanır.

nokta virgüllere dikkat ederek okursanız cümle anlam kazanır.

Nato ya iş yapan bir arkadasımız dedıki;
bizde natonun gizli evrakları var onuda çelik kapılı bir odada çelik kasa içinde saklıyoruz yanlız burda özel bisey ıstıyoruz dedı
ne istiyosun dedım?

çelik kapıyı açmak için kartlı ve şifreli gecıs sıstemı olacak tamam dedım
yanlız ben önce kartımı okutucam sonra sıfremı gırınce kapı acılacak dedı tamam dedım
çelik kapı açıldıgında güvenlige 5 saniye kadar alarm çalacak ve aynı zamanda çelık kapı acıldıgında sistem beni cepden arayacak dedı tamam dedım
Alarm devrede deılken sadece guvenlık gorevlısıne 5 sn sıren calacak ana siren calmayacak dedı tamam dedım
Alarm sistemı devrede iken hem guvenlık gorevlısının orda hemde ana siren calacak ve benı sırket hattından arayacak dedı tamam dedim..

yapabilir misin dedi? eklemek istedigin baska bisey varmı dedım? nasıl yani dedi..
bunu yapmak 1 saat baska ilave bısey ıstıyo musun dedım abi sen kırıksın dedi güldüm neden dedim
adamlar böyle bsey yok sıze ozel otomasyon kartı yapmamız lazm ve bızım teknıkdekı elemanları konuyu anlatabılmem ıcın projelendırmem lazım dedıler sen ise beyinde bitirdin olayı dedı... yapcak bise yok dedım

bak adam ne güzel anlatmıs bende ona istedıklerını yapmısım

ukala tavrın hiç hosuma gıtmedı o yuzden başının çaresine bak!

Forum istatistikleri

Konular
128,994
Kullanıcılar
451,203
Son üye
ilayda.ugur

Yeni konular

Geri