Pardusta pic programlamak

mesenkar

Üye
Arkadaslar bu pardusta pic programlamak daha gorsel daha kolay gibi geldi deneyen kullananız oldumu varsa eger bu bizim yerli linuxte deneyen + larini - lerini bildirebilirmi hem bizde ogrenmis oluruz he

Ben ubuntu kullanıyorum, güzel programlar var, siz hangi programı kullandınız?

kusura bakmayın arkadaslar sınavlar geldigi için bakamıyorum biraz gec oldu ama deneyimlerimi anlatayım pardusta (2011,2) kde 4 oldugu için 3 e gecirerek ktechlabı kurdum ve denedim 16f628a yı programladım hersey gorsel olarak yani pin cıkısları falan onları gostererek kısacası proteus programı yazarken calısıyor gibi dusunun hersey guzel ama pardusta olsa arkadasımızın dedigi ubuntuda olsa linux daha bence tam olarak bitmiş bir sistem deil surekli cokmeler kararsızlıklar insanı cok sıkıyor tamam hersey hos virus sıkıntın yok biraz kod biliyorsan cokmeleride hallediyorsun ama yinede cokmelerle ugrasıncaya kadar windowsta her işini halleder bi kamyon program bi kamyon devre cıkarırsın ve diyecegim oki linux le kod yazmak cok kolay ama gerek kararlılık gerek zaman acısından yine wine donmek zorunda kaldım ha diyeceksinizki cokme ne cokme su internetten video izliyorsun bi bakıyosun kde coktu seni konsola alalım bi bakıyosun grub coktu cd tak grub yeniden kur cok zaman alıyor ben pardus ubuntu mandriva suse redhat bircok linux dagıtımını lise yıllarımda yani 3-4 sene onca denedim hatta denemekten 2 harddisk bi ekran kartı yaktım arıya gitti hicbiride windows kadar stabil degil arkadaslar benim birikimim bu kadar

Forum istatistikleri

Konular
129,044
Kullanıcılar
451,306
Son üye
frhtckgz

Yeni konular

Geri