pc reset cekiyor.

>>>>>lvl_? & server_?

Oyuna girmeye çalıstıgın an CPU sıcaklıgına bir bak bakalım kaça kadar yükseliyor ??

Kardes bnm bilgisayarımdada wrdı aynı sorun sorunu çözdüm 220 giriş yerindeymiş sorun oynarken bi deyiyorum ksaya 220 yeri bozukya elektirk gidip geliyo bu nedenle pc reset atıyo kablosunu deiştirdigimde Olmustu

kardeş, anakartın altına karton koy ,anakart büyüklüğünde olsun ki kasa ile arasında kısadevre yapma durumu olmasın ,, bunu yapma için anakartı söküp takman gerekecek :) haliyle bira uğraşıcaksın ,iyi çalışmalar :D

dostum bnce 220 kablosunu deiştir bnmde basıma cok geldi .

Arkdaşım eğer reset attıktan sorna bluesceern ( mavi ekran ) hatası werıyorsa formattan snra da düzelmez.. Büyük bi ihitmal donanım hatasıdır. HDD den kaynaklanıyor olabilir..

7 Ay Önce aynı sorun bizde olmustu. biz sorun u çözdük sorun anakart'a giden 2sarı 2siyah kablonun
soketi fena yanmıstı 1 hafta önce anakart kalıcı hasar yapmış ve anakart çalışmadı üstündeki işlemci fanının yanındaki bütün kondansatorler yandı ve bilgisayarcı dediki anakart yanmış. Yenisi verdi

dostum işlemci ısınır koruma amaçlı reset atabibir bundan sonra harddisk yada ram ikisinden biri arızalı ise bunlarda yapabilir aynı sorunu bende yaşadım uzun arama sonucu ram arızalı çıktı saglam çalışıyor gözüküyor ama bazı programlara giriş yaparken reset atıyordu ram i degiştim sorun çözüldü tavsiyem ram iki modul ise tek tek kullanarak makineni test et kasannın fanların işlemci sogutucusunun temizligi önemli kasanın arkası kapalı kalıyorsa yetersiz havalandırmadan dolayı işlemci ekran kartı ısınır bu nedenle reset atabililr bi dene dostum kolay gelsin

işlemci fanının devrıne bak sanırım tam soğutma yapamıyor temızledım dıyorsun fanın devrı duşuk

işlemcının altında ptc var bellı sıcaklığa ulaşınca ortam işlemcıye reset attırıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,910
Kullanıcılar
451,065
Son üye
ümit karasu

Yeni konular

Geri