Pic 16F628A ile 16x8 dot matrix kayan yazı!!!(Video+baskı devre+simulasyon)

arkadaşlar bu 16x8 lik kayan yazıda resimde triyaka benzeyen bir eleman var o ne bile varmı

o triyak değil arkadaşım 7805 regulatör.5V sabit gerilim sağlıyor.Kastettiğin oysa.

Ellerine sağlık emek vermişsin. Bana 32*8 lik olanı gönderebilirmisin?

bu 16x8 lik dot matriksle yapılan devreyi yaptım ama dotmatrkste full yanıo bu konuda yardımcı olabilir misin ben işin içinden çıkamadım.birde baskı devresinde iki uç boşta duruo normalmi?

bu 16x8 lik dot matriksle yapılan devreyi yaptım ama dotmatrkste full yanıo bu konuda yardımcı olabilir misin ben işin içinden çıkamadım.birde baskı devresinde iki uç boşta duruo normalmi?

Eğer full yanıyorsa matrixleri ters bağlamışındır.Matrixleri çevir bidaha dene. Hangi 2 uç boşta duruyor onu sölersen yardımcı olabilirim.

7085 gerilim regülatörü ile 470 nf kondansatörün arasında yer alan uç ile 22 pf lık kondansatölerin bulunduğu yerde bulunan uçlar boş bırakımış onalrı soruom bende boş bıraktım

7085 gerilim regülatörü ile 470 nf kondansatörün arasında yer alan uç ile 22 pf lık kondansatölerin bulunduğu yerde bulunan uçlar boş bırakımış onalrı soruom bende boş bıraktım

kardeş bağlantı pic 16f84 kullanıosan gerekli 16f628 kullanıosan osilatöre gerek olmadığı için onu bağlaman gerekmez

32x8 lik olanı aldım sağolasın. ccs compiler ile derlenecek sanırım değil mi kod? demo ccs buldum netten ama daha çalıştıramadım. CCS C Compiler Demo derlemek için yeterli olacakmı ben onu soracaktım şimdiden teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…