Pic Basic Pro Öğrenim Seti

**poyraz**

Üye
Pic Basic Pro Ögreniyoruz seti 1 den 10 a kadar alıştırmalı ders notu (proteus programı varsa uygulama yapabilirsiniz)

Ekli dosyalar

• Pic Basic Pro Ögreniyoruz 1-7.zip
    839.7 KB · Görüntüleme: 1,484
  • Pic Basic Pro Ogreniyoruz - 8-9-10.zip
    566.7 KB · Görüntüleme: 1,002
Moderatör tarafında düzenlendi:
dosyayı inceledim temelden orta dereceli bir programlama örnekleri var bu paylaşım çok güzel pic basic yazılımları ile uğraşan arkadaşlar için güzel bir kaynak bence hemen indirsinler. bilgilerini tazelemiş olurlar

basic dili basit ve anlaşılabilir bir dildir ama programı yazıp pic e yüklediğiniz zaman asssembler ile yazılmış programa nazaran biraz daha yavaş komut çevrimi yapar.Yani profesyonel anlamda programlar için assembler tavsiye edilir başarılar kolay gelsin arkadaşlar.

GerÇekten Çok emek vermİŞİn kardeŞ sagol .pİc basİc pro full nerden bulabİlİrİz.yardim..

bir şey sorcam pic i programlamak için bu programlamayı mı öğrenmek lazım başka var mı ??

mesela ben c/c++ biliyorum. basic bilmiyorum napmam lazım ???

yattara ' Alıntı:
bir şey sorcam pic i programlamak için bu programlamayı mı öğrenmek lazım başka var mı ??

mesela ben c/c++ biliyorum. basic bilmiyorum napmam lazım ???

c tabanli micro C veya ccs deryeliciler var bunlarla ilgili kaynak ve programı forumda bulabilirsin

ete hocanın dersleri tartışılmaz ama daha detaya inilmesi gerekirdi diye düşünüyorum hiç bilgisi olmayana ağır gelebilir

arkaslar benced çok güzel bi paylaşım kalite içi çok teşekkür ederim ancak suda bi gerçekki biraz eksik belkide tamamlanabilir bendebasic proyu sadece burdan öğrendim benzeri kaynaklar varsa lütfen paylaşımlarınızı bekliyorum

arkadaşlar bu ders notları ETE hocamız tarafından hazırlanmış notlardır gerek sıfırdan başlayan gerekse yeni başlamış arkadaşlara çok faydası olacaktır bir çok konu temel şekilde gösterilmiş ve uygulaması yapılmıştır şahsen ben bu kaynakdan öğrendim MCS yi

poyraz arkadaşımdan alıntıdır diye belirtmesini istiyorum, bu arada ETE hocam bizim foruma üyemi?

Teşekkür mesajları silinmiştir.
Teşekkür mesajı yerine (+) popularite veriniz.
Konu dışındaki mesajlar silinecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…