pic basic seri haberleşme

slmdmr

Üye
arkadaşlar fazla bi bilgiye sahip deiğilim kendi çapımda anlamaya çalışıyorum 3 pic li bi devre tasarladım 1 sender 2 receiver. receiverlara 8 e 8 toplam 16 led bağladım ledlere istediğim animasyonları yaptırmak istiyorum. sender ın a.0 kanalından iki receivera bağladm ama yazılımı bir türlü yapamyrum istediğim önce bir receiverda animasyon oynatıp sonra ikinci receiver a geçmek ama nasıl yapılcağnı bilmiyorum yardımcı olabilen olursa acil cevap bekliyorum istediğimi anlatabilmişimdir inş. :D

programı yazim sana ,1500 dolar isterim

:D:D:D:D ne şakacı bişeysin sen yaa basit bi program için para istiyosun ??? 1500 istiyon bideee :D:D:D:D komik seni acil lazım dedik gerek kalmadı artık saol yapamadıın bi yazılım varsa ben yapıyım sana 1500 dolar karşılığı??

şaka değil gerçek , bir mikrodenetleyiciyi gerçek manada programlamak 5-6 senelik bir bilgi birikimi gerektirir .işte bu yüzden şaka değil gerçek.in karaköye yazdır bakim o dediğin programı kaç lira isticekler hemde dolar cinsinden.madem program basittide sen niye yapamadın.hem yapamıyorum diyorsun ,hemde basit bir program diyorsun.bizim pic hocası 2004 den beri bu işle uğraşıyom diyor o bile basit bir programı zar ,zor yapıyor ,hemde bu işin hocası......yaaaa iki gözüm kolay değil bu işler.elbetteki para isticem senelerce kafa patlatmışım ,kursunu görmüşüm,bir sürü kitabını okumuşum ,deneme kartına 300 tl yi saymışım vs
vs

üstteki yorumda da dediiğim gibi yeni öğreniyorum ve hemen lazımdı sonrasında da dediğim gibi yaptım ve basit bi program evet :D programcılığa basit demiyorum evet bilgi birikimi gerek bu da kabul ama dediim gibi 1500 dolara ne proje getiriyosan yapamadıın hepsini getir hallederiz tmm koç??

S.A.
Sn. Arkadaşlar neler oluyor yahu!
Sitenin altı üstü para oldu. şu acil yapılırmı bu acil yapan varmı?
Hıhı 1000 usd 1500 euro
ya isteyen istemesini bilmiyor çünkü amaç farklı, Bilen vermiyor ee yani çünkü onunda amacı farklı yazık ya! Bu durumlar artık beni ve diğer arkadaşlarımızı üzüyor. Dostluk amacı olan bir site bu amaçlar için kullanılması bilmiyorum yani. Kimse nette aramıyor hazır istiyor kimsede vermiyor karşılık bekliyor. İnsanlığımız nereye gidiyor HEEEYYY TÜRK MİLLETİ :mad:

S.A.
Sn. Arkadaşlar neler oluyor yahu!
Sitenin altı üstü para oldu. şu acil yapılırmı bu acil yapan varmı?
Hıhı 1000 usd 1500 euro
ya isteyen istemesini bilmiyor çünkü amaç farklı, Bilen vermiyor ee yani çünkü onunda amacı farklı yazık ya! Bu durumlar artık beni ve diğer arkadaşlarımızı üzüyor. Dostluk amacı olan bir site bu amaçlar için kullanılması bilmiyorum yani. Kimse nette aramıyor hazır istiyor kimsede vermiyor karşılık bekliyor. İnsanlığımız nereye gidiyor HEEEYYY TÜRK MİLLETİ :mad:

hocam farkettiysen konuda yardım istiyorum dedim programın bir kısmını yazdım takıldığım bi yerde fikir istedim acil yapmam gerekiyodu "acil yapan var mı" diye sormadım acil fikir istedim. para olayı bana saçma geldi sonraki yorumlarım da bu yüzdendi burası forum sitesi, işin ticaretini yapıcaksan git kendine bir site aç arkadaşım. sitelerimizin linklerini verebiliyormuyuz bilmiyorum affınıza sığınarak sch_warzenegger arkadaşım isteğin olursa yaparız UNIPASS Teknolojideki Yol arkadaşınız...

muratmert4 arkadaşım bunda kızılacak bir şey yok ben sadeca mikrodenetleyici programlamnın uğraştırıcı birşey olduğunu söylüyom hemde bayağı uğraştırıcı birşey.adam bu işi öğrenmek için kursuna gidiyor , deneme kartını alıyor ,kitabını alıyor ,e birde kafa patlatıyor,zamanı gidiyor.o rakamları ben kendim uydurmuyom ,bizim apartmana (apartman girişine lcd li bir sistem yapacaktım) deneme amaçlı gittim sordum karaköyde dedim kaça programlarsınız 1500-2000 eurodan aşağı yazdıramassın dediler ,yazdıracak adamıda zor bulursun dediler.hemde birkaç yere sordum aynı şeyi söylediler .bizim pic hocasına telefon açtım oda "bu işin piyasası böyledir ,doğrudur isterler " dedi .bence , bu işin zorluğuna ve zevkine ,bu iş için harcanan zamana ve paraya bakacak olursa k bence o miktarlar bile azdır.bu kadar emeğe rağmen bu iş bedava yapılacaksa kim uğraşırki bu işlerle e ozamanda bu işler türkiyede gelişmez.geri kalmaya devam yani.murat mert arkadaş şunu düşün!!! kopya cd türkiyede serbest(aslında yasakta) peki türkiyede kaç kişi oyun yazar da satmaya kalkışır ,adam niye yazıp uğraşsınki ,nasılsa birileri programı kraklıcak e ne oluyor sektör gelişmiyor.yani mikrodenetleyici işleride aynı parası çok olursa bu işlerin herkes merak eder uğraşır

Forum istatistikleri

Konular
128,983
Kullanıcılar
451,184
Son üye
BOLAT66

Yeni konular

Geri