PLC ile uzaktan erişim

Merhabalar,

https://teltonika-rutx10.com/ Bu rotuer'ı kullanıyorum ve buna 2 adet cihaz bağlı PLC ve HMI ekranı ben bunlara uzaktan erişmek istiyorum VPN aracılığıyla nasıl yapabilirim? Yapmak istediğim şu ben evden kendi bilgisayarımdan VPN açtığım zaman karşıdaki PLC ve HMI'a bağlanmak istiyorum yani ping attığım zaman örnek PLC(192.168.1.100) ping almasını nasıl sağlayabilirim? Ekstradan ürün kullanmak istemiyorum kullandığım router'ın SSH girişi vb. mevcut yapılandırma yapabilirim.

1720201956280.png

istediğin Pick'i istediğin zaman aralığında veremeyebilirsin. İstersen Beckhoff bir PLC'yi internete bağlayıp içine Programı kurabilirsin. Team Viewer gibi program aracılığı ile de istediğin işlemi hatta uzaktan istediğin Programı tasarlayıp yükleyebilirsin. Nasıl olsa temelde Wİndows tabanlı bir PLC.

istediğin Pick'i istediğin zaman aralığında veremeyebilirsin. İstersen Beckhoff bir PLC'yi internete bağlayıp içine Programı kurabilirsin. Team Viewer gibi program aracılığı ile de istediğin işlemi hatta uzaktan istediğin Programı tasarlayıp yükleyebilirsin. Nasıl olsa temelde Wİndows tabanlı bir PLC.
Elimde stoklu 15 adet PLC mevcut ve ucuza alıyoruz o yüzden bana bu şekilde bir yöntem lazım veya farklı bir cihazda olur. Router için.

Forum istatistikleri

Konular
128,759
Kullanıcılar
450,830
Son üye
scm123

Yeni konular

Geri