plc programlama fiyatı

Bizim atölyemiz var ve mekaniği pano montajını vs. kendimiz yapıyoruz sadece plc yazılım konusunda dışarıdan destek alıyoruz ve belirttiğim gibi ücret ödüyoruz tabikide ödeyeceğiz ama üç aşağı beş yukarı yaptırdığımız işler için ödememiz gereken ücret ne olmalı onu kestirmek istiyorum ben.

Anladım.Bence bu işi öğrenmelisin.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Arkadaşlar genel olarak ücretlendirme hakkında bizi bilgilendirirmisiniz mesela servolu sadece ileriye ve geriye çalışcak ve hmi üzerinden adım ayarını yapabileceğimiz bir pano nun olması gereken fiyatı nedir ? Sadece programlaması için soruyorum.

gmt cnt plc var merkezi istanbulda çok basit programlaması var ucuzda bi şekilde irtibat kurun size her konuda yardımcı olurlar hanifi bey var selamlar

gmt cnt olmadan ismi enda idi endanın anlamı eninde sonunda demek illaki ögrenirsin anlamında saygılar

Forum istatistikleri

Konular
129,090
Kullanıcılar
451,393
Son üye
kaleli.71

Yeni konular

Geri