Pratik Plus görüntülü diafon apartman girişinden zil çalma problemi

cbellow

Üye
Merhaba,

Taşındığım dairede zil daire kapısından çalınca çalışıyor. Daire içindeki diafon ekranından kamerayı açıp, otomat kilidini açabiliyorum ama aşağıdan biri benim dairemi tuşlayıp zili çalmak istediğinde "arama hatası" diyor. Diğer dairelerde bu sorun yok nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Kodlama hatası olabilir, dairedeki panel içinde kod siviçler ve hangi dairenin nasıl kodlanacağı gösterilmiştir.
Dediğiniz yönde araştırma yaptım switch ayarı yapılmamış onu düzelttim. Sorunum çözüldü. Cevabınız için çok teşekkür ederim.

İleride bu sorunu yaşarken bu konuyu bulan arkadaşlara tavsiyem ilk önce daire içindeki ekranın arkasındaki switch ayarlarını kontrol etmelerini tavsiye ederim. Ekranın arkasındaki switchlerden örnek olarak benim panelim için ayar şablonunu atıyorum.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-08-29 at 16.08.04.jpeg
    WhatsApp Image 2021-08-29 at 16.08.04.jpeg
    140.2 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,053
Kullanıcılar
451,326
Son üye
greda