Proteus 7.5 i çalıştırma

re03

Üye
Arkadaşlar
ben proteusta çok yeniyim proteus 7.5 yükledim tam olarak nasıl çalıştırılacağını bilmiyorum licence key için library leri aktardım amainstall yapamıyor nerede yanlışım var bilemiyorum lütfen yardım.... sırasıyla programı nasıl çalıştıracağım
Rıdvan
otomasyon

arkadaslar ben windows 7 yükledim ama proteus 6 yı çalıstırıyor ama ben kullanmayı bilmiyorum eleman aramaları bulamadım proteus 7 yi kullanmayı öğretmişlerdi şimdide vistadan win 7 ye geçtiğim için yükleyemiyorum bana yardımcı olurmusunuz bu konuda çok acill hiçbir projemi yapamıyorum bu yüzden

slm arkadaşlar proteus 7.2 indirdim. devre çizimi yaptım ama birçok kullanılan malzemenin pcb si çıkmıyor. Baskı devre için gerekli malzeme aktarılmıyor.Ne yapmalıyım .Program demodur.

slm arkadaşlar proteus 7.2 indirdim. devre çizimi yaptım ama birçok kullanılan malzemenin pcb si çıkmıyor. Baskı devre için gerekli malzeme aktarılmıyor.Ne yapmalıyım .Program demodur.

proteusta isiste bir çok elemanın areste kılıfı yoktur o yüzden devreyi isiste çizerken kılıfı olan elemanlar seçmelisiniz.Kendi kılıfınızıda oluşturabilirsiniz yada ares kılıf isterken benzer kılıflarla işlem yapabilirsiniz.

arkadaşım ben de
proteusda devre çizimine yeni başladım

telefonla uzaktan kumanda devresini çizmeye çalışıyorum ama ISIS 6.2 de 4N25 ve CM8870 i elemanlar içinde bulamıyorum.
bu elemanları nasıl bulcam ya da oluşturcam
yardımcı olabilriseniz sevinirim

re03 kardeşim proteus 7.5 i nerden indirdin. Linki burada paylaşırsan çok sevinirim.

arkadaşlar ben 7.4 ü burdan indirdim

URL yönetim tarafından silinmiştir. (Sebep: Forum kuralları gereği crackli program paylaşımı yasaktır.)

buarada CM8870 yerine decoder 4-10 ya da decoder 5-8 mi kullanıyım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
129,276
Kullanıcılar
451,696
Son üye
Frtksyk

Yeni konular

Geri