Record için kasetçalar önerisi

slashtasia

Üye
Merhaba, yaklaşık 5 senedir kaset koleksiyonu yapıyorum. Evde beni idare eden bir kasetçalarım var fakat record özelliği çalışmıyor. Bütçeyi fazla sarsmayacak record kalitesi güzel bir kasetçalar arayışına girdim fakat z kuşağından olduğum için pek bir bilgim yok. Bilgisayardan kablo ile direkt olarak kaset doldurmak istiyorum hem cihaz önerisi hem de nasıl yapacağım ile ilgili yardımcı olabilecek büyüklerim yanıtlarsa çok sevinirim.
@Mr_YAMYAM üstad forumda biraz gezindiğimde bu konularda bilgine danışabileceğimi gördüm. Müsait olduğun bir vakit bakabilir misin

Son düzenleme:
Bütçeniz nedir?

Bende technics rs tr 474 model aşağıda gördüğünüz cihaz var. Kaset kaydı çok iyidir. Pc den bağlantı yapıp kayıt alabilirsiniz.

Benzer markaların deck kasetçalar kayıt cihazları mevcut ikinci elde uygun fiyatlara bulunuyor.

images (2).jpeg

Bende technics rs tr 474 model aşağıda gördüğünüz cihaz var. Kaset kaydı çok iyidir. Pc den bağlantı yapıp kayıt alabilirsiniz.

Benzer markaların deck kasetçalar kayıt cihazları mevcut ikinci elde uygun fiyatlara bulunuyor.

Ekli dosyayı görüntüle 111204
2-4 arası hocam
Bütçeniz nedir?

Ekli dosyayı görüntüle 111204
Evime yakın bir konumda 1000 tlye pioneer ct-730 modeli buldum. Elimde cihazın video kayıtları da var size iletebileceğim kontrol edebileceğiniz bir yol mümkün müdür acaba?

Son düzenleme:
Farklı bir zevk. Kaset kolleksiyonuna okeyim. Ama bir de bu kasetlere ses kaydetme olayı. Tebrik ederim.

Forum istatistikleri

Konular
129,550
Kullanıcılar
452,169
Son üye
recode485736

Yeni konular

Geri