Regal roza

husnutan

Üye
regal roza 800 ün test programı nasıl yapılıyor?bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.:confused:

teknisyenmisin? değilsen yapsanda bir işine yaramaz. gerci teknisyenlerinde pek işine yaramıyor. sadece motor arızası net görunuyor. yinede yazayım. suda beklet+program dmesini 3ten 2 ye cevir. düğmeyi bırak tekrar basılı tut bu defa 2 den 1 e cevir düğmeyi bırak teste girer

teknisyenmisin? değilsen yapsanda bir işine yaramaz. gerci teknisyenlerinde pek işine yaramıyor. sadece motor arızası net görunuyor. yinede yazayım. suda beklet+program dmesini 3ten 2 ye cevir. düğmeyi bırak tekrar basılı tut bu defa 2 den 1 e cevir düğmeyi bırak teste girer

ustam peki fabrika ayarlarına nasıl geri yükleyebilirim
:confused:

regal çamaşır makinelerinde fabrika ayarlarına geri dönmek diye bişey yok sorun ne ise yardımcı olalım

regal çamaşır makinelerinde fabrika ayarlarına geri dönmek diye bişey yok sorun ne ise yardımcı olalım

bosch siemens profilo arçelikte mevcut olan resetleme,hafızadan hatanın silinmesi,fabrika ayarlarına geri yükleme gibi formatları varmı regal veya vestelin onu merak etmiştim,ilginiz için teşekkürler.:)

ben 9 yıldır beyaz eşya ustasıyım ama kart arızası sanıyorum kardeş bende roza 800 var su ıstmıyor resisans sağlam anlamadım sadece su ıstmıyor

ısı algılayan sensör saglam mı, ölçtünmü ? makina su alıp yıkamaya başladıktan 5 dakika sonra ısıtmaya girer .

ısı algılayan sağlam ustam bazen ısıtıyor bazende hiç ısıtmıyor anlamadım valla.

ölçümü nasıl oluyo bu ısı algılayanın ustam k.ohm damı ölçeyim

Moderatör tarafında düzenlendi:
ısı algılayan sağlam ustam bazen ısıtıyor bazende hiç ısıtmıyor anlamadım valla.

ölçümü nasıl oluyo bu ısı algılayanın ustam k.ohm damı ölçeyim

12 kohm deger göstermeli .

bazen ısıtmaya gecip bazen geçmemesi temassızlık yapan soket veya role kontagı (ısıtmadakı)var demektir

regal roza serisi makinelerde ısıtma program verdikten 20 dk sonra girer

Forum istatistikleri

Konular
129,050
Kullanıcılar
451,320
Son üye
agurpinar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri