Rehberliğinize ihtiyacım var

ahmetskaya

Üye
Ben 2 senelik üniversite mezunuyum ne kadar mezun denilebilirse artık çünkü pandemiye denk geldim iki sene uzaktan eğitimle bitirdim ve bilgim çok eksik teorik olarak. Ayriyeten liseden pano montrölüğü ustalık belgem bulunuyor. Mezun olduğumdan bu yana bir çok yer de çalıştım yaşım 23 toplam iş deneyimim 3 sene var yok neredeyse hep şantiyeler de çalıştım ne yazık ki düzgün bir ustaya denk gelemeden 3 senedir debelenip duruyorum. Kiminle konuşsam şantiye elektrikçiliğinin bitik bir iş olduğunu söylüyor. Otomasyona, fabrika gibi Bakım onarım işlerine yönelmemi söylüyorlar. Tesisatın para kazandırmadığını söylüyorlar. Ben de daha genç yaşımdayken bunun kararını vermekte zorlanıyorum çünkü kalan hayatım ya şantiye işin de usta olup kendi işlerimi yürütmek ile geçcek ya da otomsayon da veya tedaş gediz gibi kurumsal firmalarla çalışmak ile geçecek. Sizin görüşünüzü almak istiyorum. ileri de kendi işimi yapmak istersem şantiye elektriğin de, kazancımdan tatmin olur muyum? (Şahsi düşüncem çok yüksek paralar kazanmakta gözüm yok. Sadece kafamın rahat olmasını istiyorum)

Forum istatistikleri

Konular
129,339
Kullanıcılar
451,811
Son üye
benanç.

Yeni konular

Geri