Ruzgar jeneratoru motoru.(Permanent magnet motor)

vacip bey az önce rotorda yenileme yaptım karşılıklı 6 sıra sıra N - 6 sıra N yaptım ve 48 volt aldım ampere bakmadım, daha sonra karşılıklı 3 çer sıra 4 taraflı n-s-n-s yatım 6 volta düştü, şimdi yeniliyorum boruyu kırdım malesef yeni boru bakıom ve ik taraflı 13 er sıra n-vs bakalım bu olacakmı :D

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Ben de 13 sıra n 13 sıra s şeklinde denemenizi tavsiye edicektim :) İnşallah en kısa sürede yeni boru temin edebilirsiniz :)
Kolay gelsin

Ben de bundan bahsediyorum esinlendiğiniz ile sizinkinin görsel farkından bahsedeyim -mıkhatıs kutup sırasını bilmiyorum vidyodada sanırım geçmiyordur tam izlemedim- vidyoyu 2.44 sn durdurursanız mıknatısların sağdan sola doğru açılı dizildiğini rahatlıkla göreebilirsiniz sizinki baya bi düz dizilim. Öncelikle bunu elde edin tornacıya bu şekilde yaptırın veya vidyoyu iyice özümseyin her sanyesini gözden kaçan bir şeyler olmasın ondan sonra kalkışın kolay gelsin

by lent teşekkür ederim, videoyu defalarca seyrettim birazda biiyorum rusça ama n-s yok rus arkadaşıma yolladım oda n ve s konumlarıyla ilğili bişey bulamadı rotor için boruyu ben tasarlayıp delikler açıyorum ki denemelerimde en çok verimi aldığım noktda tornacıya gideceğimşimdi boru ayarladım çizimini yapıyorum, gelişmeleri yazıcam saygılarımla.

vacip bey birtek 13xn 13xs kaldı buru ayarladım şimdi çizimini yapıyorum tekrar dönücem inşallah olurda güzel bir video yayımlarım ve olursa eger en ince ayrıntılarını yazacağım hiç bilmeyen biri dahi gördüğünde yapabilsin insanlar hep saklıyor bilgiyi bu çok kötü, şimdilik kaçıyorum çizime devam saygılarımla .

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,829
Kullanıcılar
450,922
Son üye
yusuf4141.

Yeni konular

Geri