sıvı tanklarda seviye kontrol sistemi pic programı lazım...

Resul_06

Üye
Arkadaslar ögrenciyim sıvı tanklarda seviye kontrol sistemi pic programı lazım proteus devre şeması aşagıda lütfen yardımcı olun ok ihtiyacım var....

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

banada lazım arkadaşlar lütfen acil yazın esembır proğramını

yada nerden bulabiliriz yardımcı olun ?????lütfen

Proteus görüntüsünü verdiğiniz devreyi 3 yıl kadar önce bakır plakete yaptım, fakat tasarımı yanlış, eksiğini soruglamaya vaktim olmadığı için devreden vazgeçtim.

Kardeş bn bu devreyi cep telefonundan sms kontrolü ile yapmıştım. Sıvı seviye kontrol kısmını da yaptım.yalnız yazdıgım kod pic basic istersen göndereyim

parsicte PLC gibi programlarsınız. daha sonra asm kodlarınıda veriyor. ayrıca 2pic yerine daha çok girişi olan 877 kullansanız daha iyi olmazmı

esselamün aleyküm ben hangi ses kartı proğramlarını yüklücem ekran kartı bilgilr ad ; ıntel (R)915 GM/GMS.910GML express ......bilgisayar adı:esper.işletim sistemi:microsoft windows xp professionel (5.1,yapı 2600)-sistem üreticisi:intel-sistem modeli :m622 ucx -işlemci; ıntel(R)pentium(R)m processor 1.73 ghz-bellek :502 ram- BU BİLGİLERE GÖRE BANA SES DRİVERLERİNİ VERİRMİSİNİZ ACABA

Forum istatistikleri

Konular
128,815
Kullanıcılar
450,906
Son üye
Ümitgüçlü71

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri