s-video kablosu

mert_13

Üye
slm arkadaşlar bende s-video kablosu var pcden görüntü almak istiyom bir kaç deneme yaptım başarısız oldum yardımlarınız bekliyorum saygılar

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
arkdasım öncelikle s-video kabolusu aldıysan alman gerekn bir diğer scart adaptörü.s-video kabolusnu bu adaptöre takarak tv de kullanbılır..

benim aldıgım s-video koblasu bir deneme yaptım görüntü gelmedi sonra F3 de bastım bilirsiniz görüntü aktarmak için ayni sonuç verdi yani negatif

yardımlarınız bekliyorum

Masa üstünde sağ tıklayıp özelliklerden görüntü ayarları kısmına gel.Oradan ayarlar sekmesinden kullanacağın monitörü yani ekranı seçebilirsin."1" yada "2" ye tıklayarak monitörlar arasında geçiş yapabilirsin.Olmazsa aynı yerden "gelişmiş" sekmesine tıklayıp ekran kartının özellikler kısmından monitörleri tanımlamalısın.Sanırım tek yada çift ekran kullanımı konusunda seçenekler olması lazım.Ekran kartın nvdia ise türkçe driverine yüklersen daha kolay halledebilirsin.
(F3 ün çalışmıyorsa notebook un la gelen orjinal windows sürümünü kullanmadığın için özel klavye fonksiyonları atanmamış olabilir.)

yardım ettiginiz için tşkl ama bir sorum olcak anlattıdınız uygulamasını tv ye takmadan öncemi yapayım yoksa tv taktıktan sonramı birde görüntü hem pc de hemde tv görüntü gelcek demi yoksa tek tv yemi geliyor

yardım ettiginiz için tşkl ama bir sorum olcak anlattıdınız uygulamasını tv ye takmadan öncemi yapayım yoksa tv taktıktan sonramı birde görüntü hem pc de hemde tv görüntü gelcek demi yoksa tek tv yemi geliyor

TV den çıkan scart kablonun sarı renkteki TOS kablosunu elinizdeki s-video dönüştürücü parçaya taktıktan sonra deneyeceksiniz.Dediğim gibi ekran ayarlarını yaparken size soracak sanırım.tekli yada çiftli dual yada clone gibi ayarları olması gerekiyor ekran kartınızın.
Yalnız benim kullandığım s-video dönüştürücü sizinkine pek benzemiyor gerçekten iş görüyormu acaba:?Bir de eğer film seyretmek için kullanacaksanız boşuna uğraşmayın ekranınızdaki görüntü daha güzel olacaktır.Tv kalitesi ile ekran kalitesi arasında çook fark var.

slm yener74 peki sizin kullandıgız s-video kablasula s-video scart mi

Forum istatistikleri

Konular
129,560
Kullanıcılar
452,179
Son üye
xcx

Yeni konular

Geri