Samsung

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rhnygt

Üye
Arkadaşlar samsung güvenlik kamerasını kendim ithal ediyorum.isterseniz yardımcı olabilirim..iletişim bilgisi vermek yasak mı bilmiyorum.e-ticaret sitemizde mevcut.düşünenler için pm atabilirim..iyi günler..

Sn.rhnygt,vermiş olduğunuz web adresine girdim.inmisiniz cinmisiniz anlayamadım.Adres ve normal telefon bilgileri yok.İletişim için sadece 1 cep numarası ve 1 e-mail adresinden başka bir şey yok.Bana pek güven vermedi.

Sn.tknsyn Normal bir firmayız sadece son kullanıcıya bayi fiyatına satış yaptığımız için adres veremiyoruz.Onun haricinde sanal pos başvurumuzu yaptık,muhtemelen önümüzdeki hafta sanal posumuzda devreye giricek.Güven meselesine gelince güvenip güvenmemek sizin elinizde.Sonuçta hepimiz ticaret yapıyoruz.Sanal posun ne kadar zor şartlar altında verildiğini sizde bilirsiniz umarım.İllaki iletişim numarası istiyosanız ************* siteside bize ait.Saygılarımı sunar iyi çalışmalar dilerim.

Bu arada cümlelerimde kırıcı bir kelime kullandıysam özür dilerim.Dedğim gibi bayilerimizle ters düşmemek için daha doğrusu bayi fiyatına son kullanıcıya ürünleri temin ettiğimiz için durum bu şekilde..Şimdiden anlayışınız için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bayi fiyatına son kullanıcıya satış düsturu bana pek güven verici gelmedi. Samsung cctv ürünlerinin yasal distrübütörleri belli ve onlardan birisi olduğunuzu sanmıyorum. Tahminimce sattıklarınız gray market ürünleri ve garanti sürecinde resmi distrübütörler sizin sattığınız ürünler ile ilgilenmeyecektir. Ürünlerin satış sonrasındaki akıbeti firmanızın varlığı ile doğru orantılı olacaktır. Son kullanıcıya bayi fiyatı ile satış yapıyor olmanız firmanızın ne kadar uzun süre var olabileceği konusunda en güzel ipucunu veriyor doğrusu...
Bunlar benim düşüncelerim.

Bayi fiyatına son kullanıcıya satış düsturu bana pek güven verici gelmedi. Samsung cctv ürünlerinin yasal distrübütörleri belli ve onlardan birisi olduğunuzu sanmıyorum. Tahminimce sattıklarınız gray market ürünleri ve garanti sürecinde resmi distrübütörler sizin sattığınız ürünler ile ilgilenmeyecektir. Ürünlerin satış sonrasındaki akıbeti firmanızın varlığı ile doğru orantılı olacaktır. Son kullanıcıya bayi fiyatı ile satış yapıyor olmanız firmanızın ne kadar uzun süre var olabileceği konusunda en güzel ipucunu veriyor doğrusu...
Bunlar benim düşüncelerim.

Düşüncenize saygı duyuyorum.Alıp veya almamak sizin elinizde..Burada ne kadar konuşursak konuşalım güven elde edemeyeceğimiz ortada.Biz firma olarak ürünlere 1 e 1 değiştirme garantisi veriyoruz.Ama tekrar dediğim gibi güven zamanla oluşan bir kavram.Yinede ilginize teşekkür ederim.İyi çalışmalar..

Arkadasım nasıl bir site bu ya domain turkticaret net'e kayıtlı site arneks yazılımın orda hıkayeden bır orhan bayyiğit ismi birde gsm telefon.dolandırıcı oldugun cok açıkbu bilgiler ışığında web sitenizin hizmetinin durdurulması konusunda tib.gov.tr gerekli basvuruyuda yapmış bulunmaktayım bilginize..

Site bilgileri güncellenmiştir arkadaşlar.

Ayrıca bu fedora denilen arkadaş istediğin yere şikayet edebilirsin.Sana senin üslubunla cevap verirdim ama sen o üsluba bile laik değilsin bak işine.

Son düzenleme:
* Konu, içeriğinden çıkıp polemik yaratması ihtimali göz önünde bulundurularak kilitlenmiştir.

Saygılarımla,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
129,100
Kullanıcılar
451,410
Son üye
aeguney

Yeni konular

Geri