Ses kartı diriver hakkında yardım

Arkadaşlar windows cafe plus3 işletim sistemi kurdum bilgisayarıma bir sorun yaşadım ses kartını tanıtamıyorum (ess 1868f audio diriver)ses kartım bu internet üzerinden birtürlü bulamadım daha önce xp profosyonel vardı o kendisi tanıyordu ama bu işletim sisteminde bu sorunla karşılaştım ilgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim

arkadaşım internetten realtek ses driverini aratırsan kolayca bulabilirsin. genellikle realtek hepsine uyum sağlıyor.

Arkadaşlar realtek ses diriver nı YÜKLEDİM fakat bir sonuç alamadım tanımadı sorunum devamö ediyor

eğer lisans sorunun yok ise güncellemeleri indir ve formatlamadan önce driverleri yedekleriysen geri yükle dene yüklemediysen netten ara bulursun başka marka yazılımlar boşuna deneme olma olasılığır yüzde bir gibi komik eğer yazılımı buldun yinede olmuyorsa ya xp kurarken sorun olmuş yada yada sendeki cd de hazırlayanlar hata yapmış olabilir ben benzer bi sorunla karşılaşmıştım benim cd xp nin başka bir versiyonu idi oda canı istediinde 0x000 lı bi hata veriyordu hata mesajını bile kapatamıyordum ama öle çalışıyordu pc son olarak senin sürücü nette var önce bi neti kontrol et ess olarak arat daha çok sonuç var

Arkadaşlar ne yaptıpsa şu lanet ses kartını tanıtamadım bilgisayara kafayı bozcam artık internette var fakat farlı şeyler indiriyor birtürlü çözemiyorum

kullandığın anakart ile ilgili arama yaptır ve karşına çeşitli sayı e ebatta cıkacak olan ses driverlarını teker teker deneyerek kur ... zor da olsa etkili bi çözüm olucaktır ..

Arkadaşım ne yaptıysam yükleyemedim ses kartını kafayı yicem artık

ttp://bwp.download.com/search?dw-siteid=4&nodeid=2120&dw-ontid=2120&dw-ptid=3000&dw-edid=3&tiburon=1&ordinal=2 Bu siteyi dene.

Forum istatistikleri

Konular
129,287
Kullanıcılar
451,715
Son üye
mahsummm

Yeni konular

Geri