Siemens S7-200 Simulasyon Resimli Anlatım

arkadaşlar windows 7 uyumluluk sorunu yaşayan arkadaşlar anti virus programını etkisiz hale getirin ve ardından programı açın biraz bekleyin açılacaktır eğer açılmazsa ortadaki reklamlı bölüme tıklayın açılıyor denenmiştir windows uyumlulukla alakalı bişi değil onuda denedim şifreyi yani 6596 yı girdikten sonra açılıyor.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
sımulasyon ıyıde hardware olmayınca pek esprısı olmuyor

elinize saglık bende similatör var ama unuttum yerler vardı saolun

sonunda buldum

d.bakırda plc kursu veren bıyer var mı bıldıgınız elektrık elektronık muhendıslıgı okuyorum okul bıtmeden plc yı ogrenmek ıstıyorum bu konuda yardımcı olursanız sevınırım

yardımcı olurmusunuz, step 7 200 micro/win 4,0 kurdum simülasyonu beceremeyince tekrar silip kurmak istedim derken ortalığı karıştırdım ne silebiliyorum ne yükleyebiliyorum nnede programı kullanabiliyorum. tekrar kurmak istediğimde verdiği uyar " do you want to completely remove the selected application and all of its components" hemen sonrasında ok diyorum tekrar bir yazı daha geliyor "did not find shared comm client listin registry at: SOFTWARE/SIEMENS/microsystems/commucations/clients hemen sonra failed to access the shared comucations client list:SOFTWARE/SIEMENS/microsystems/commucations/clients bunlara benzer bir kaç uyarı daha veriyor could not parse uninstall string: şu beladan beni kurtarın sistemimde virüs programımda var yinede başıma bela oldu.

merhaba arkadaşlar cevap veren olursa çok sevinirim:)
benim step7 microwin-siemens ile plc kontrolü yapmam gerekiyor üni.de otomasyon sistemleri dersinde bunu gösteriyorlar-ve lazımda farkındayım-fakat bir dönem ödevi hazırlama gerekiyor-biraz kompleks olmasıda gerekiyor-sayıcılar(sayaçlar)(counters)komutlarını kullanmam yeterli olacaktır-bir yardımcı olabilecek varsa çok sevinirm-çok teşekkür ederim

Arkadaşlar ben shift register i simülatörde çalıştıramıyorum simülatör run almiyo nedenini bilen var mı?

arkadaşlar bana siemns plc programını nerde bulabilrim önericeğiniz bi site varmı

sırf simülasyonu yok diye lab lar için s7 300 de yazıyordum programları bu uygulama güzel olmuş.

Forum istatistikleri

Konular
128,815
Kullanıcılar
450,907
Son üye
saitdemircigil

Yeni konular

Geri