siemens v20-5BE22 ile solar sulama ayarları

Sezgin motor ELAZIĞ

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
merhabalar kolay gelsın cumleten arkadaslar v20 sinamıc hakkında yardıma ıhtıyacım var ben guneş panellerıyle çaliştıryorum sürücüyü ama sıfırdan 50 hz ye kadar süreklı çalısıyor yani bunu 25 hz de altında çaliştırmka ıstemiyorum nasıl yapabılırım

P1080 parametresini değiştirin. O minimum frekans değeri. Onu istediğiniz frekansa getirin

Getirdim kardeş ilgin için teşekkür ederim öncelikle ama olmuyor ne saçma bişi anlamadım 6 yıldır bulamadım

Merhaba arkadaşlar, ben 18 panellik bir solar sulama sistemi kurdu. Sabahları pompaya otomatik nasıl start verdireceğimi bir türlü bulamadım. P1210 için her türlü değeri denedim ama bir türlü olmadı. Ne önerirsiniz? teşekkürler

Merhaba Altu bey solar sulama ayarlar icin ararsaniz size yardimci olabilirim 05326658983

https://www.cnc-marketi.com/kategori/spindle-surucu Eski versiyon v20 sürücüler solar sistemlere uygun iken yeni versiyon v20 ler bu iş için uygun değiller. malesef siemens v20 hız kontrol cihazı solar için kendi içerisinde bir macro barındırır. Bu yazılım sayesinde güneş doğduğunda otomatik olarak devreye girer ve 50 Hz ile çalışan pompa 22 herzde otomatik olarak f3 ile akım düşük şeklinde kapatılır ve tekrar yeterli enrjinin gelmesi beklenir. En çok yapılan hatalar arasında dc girişinden bağlamayıp ac girişi kullanılması sonucu ortaya çıkmaktadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende 10 panele. gunes paneli
üç faz dalgıç pompayi sinamic v20 baglantisi yapacağım bağlantı nasıl yapabilirim şekille açıklaya bilirmisiniz

Merhaba bu konu hakkında bilgi verebilirmisiniz otomatik restart nasıl ayarlamamiz gerekiyor güneş panelleri ile çalışan sistem için sürücü üzerinden hangi makrolari degistircez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…