Sigara Nasıl Bırakılır?

Sigarayi birakmanin bir yolu da; bulunduğun şehirdeki onkoloji hastanelerine bi uğramak. Ordaki kanser hastalarinin durumunu halini görerek birakabilirsin.
Bence, bu altın vuruş oldu...

15 sene önce gunde bir paket wiston iş yerınde pipoya devam dişardan amhorave kaptanblack tutun getırtıyordum bir gun eczacı arkadaşim allah razı olsun ziban adında bir ilaç kutuda 60 adet hap vardı sabahları kahvaltı yaptım ilaçtan aldım uç gun sonra uç oğun yemeklerde ilacı aldım sigaraya devam ettım bir hafta geçtı sabah evden çiktım sıgara yaktım ağzımın her tarafı biber yemış gıbı yandı sıgarayı attım iş yerıne gıttım pipo yaktım oda aynı ağzimda en acı biber yemışım gıbı sıgara bırakma maceram bukadar aradan bir hafta geçtı iş çıkışı halk otobusuyle şehire ınmem gerektı havada yağışlı iki kiz öğrencı durakta sıgara içiyorlar okadar pis kokuyorkı durakta duramadım dışarı çıkıyorum yağmur ıslanıyorum dayanamadım kızlar ne sıgarası içiyorsunuz dedım rahatsız olduğumu anladılar sondurmeden lutfen markası ne dedım winston deyınce sondurmelerıne razı olmadım konuyu anlatınca onlarda sanırım ilacı alıp bıraktılar hayatımdan sıgara daha çıkmış değıl sayesınde açık kalp amelıyatı oldum daha yeni çok sevdığım bır derı ceket vardı daha sıgara kokuyor çope attım evde sıgara içilmesıne kesınlıkle ızın yok samımı olduğum içen arkadaşlar varsa onlara nazım geçıyor gunluk kıyafetle gelmeyın kıyafetlerınız kokuyor dıyorum

Forum istatistikleri

Konular
129,060
Kullanıcılar
451,333
Son üye
Buderusss

Yeni konular

Geri