SMA Konnektör Nerden Bulurum?

mustafatt

Üye
Merhaba ,

Forumda yeniyim sma konnektör çeşitlerini internet üzerinden güvenli bir şekilde alabileceğim bir site tavsiye edermisiniz?

teşekkür ederim

bluemavi elektronik. özdisan elektronik. elektro depo. direnç.net .adreslerine bakabilirsin

direnç.net ten al ben ordan bi çok şey aldım bi sorun olmadı ve direnç.net te 1.kalite mallar var.

bende direnç net derim.ama istanbul da isen karaköye de ve nokta elektronikte de var..

dıjıtal depo aşırı pahalı sma konnekto başka bır yerden aldım dortte bır fiyatına meslekten arkadaşları uyarayım yazık para kazanmak kolay değıl neden kazıklanalımkı

dıjıtal depo aşırı pahalı sma konnekto başka bır yerden aldım dortte bır fiyatına meslekten arkadaşları uyarayım yazık para kazanmak kolay değıl neden kazıklanalımkı

merhaba

fiyatlarını %50 yakın düzenleme ile indirmiş depodijital.com gerçekten uygun fiyatlar ile aldım özellikle bulamadığım sma ve smb konnektör ayrıca mmcx konnektörü aşırı fiyatla satarlarken piyasada ürün gamı nedeni ile uygun fiyata aldım benin için erken gelmesi çok önemliydi firmaya teşekkürü borç bilirim , dirençten farklı malzeme aldım onlarda iyi ama nokta ilgilenmedi siparişi küçük buldu olsun yinede yardımcı oldular

teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Geri