Soğuktan dili dondu

serkan_48

Üye dümdüz üye
Videoyu gömemedim. Linki tıklarsanız çocuğun dilinin bir direğe yapıştığını ve nasıl ayırdıklarını göreceksiniz.

Çözüm sıcak çikolata..

İzlemek İçin Tıklayın

çocukluk boyle şeyler yapılıyor gerçı geçen iki ay önce benım yeğenımın çocuğu var şuan ana sınıfına gıdıyor balonu nasıl becerdıyse burun delığıne kaçırmış uğraştık çıkaramadık acile goturduk doktor çıkardı:)

çocukluk boyle şeyler yapılıyor gerçı geçen iki ay önce benım yeğenımın çocuğu var şuan ana sınıfına gıdıyor balonu nasıl becerdıyse burun delığıne kaçırmış uğraştık çıkaramadık acile goturduk doktor çıkardı:)
Biz eski nesiliz bizim zamanimizda leblebi kacardi .... artik yeni nesil balon kaciriyor.

Büyük abilerinden vidyo görmüştür ve sonuçlarının bu kadar çok acı olacağını düşünmemiştir. Ben su ile ayrıldığını biliyorum, çikolata miniğin acısını biraz azaltmak için olduğunu düşünüyorum. Merak kediyi bile öldürür der büyükler :)

Son düzenleme:
Büyük abilerinden vidyo görmüştür ve sonuçlarının bu kadar çok acı olacağını düşünmemiştir. Ben su ile ayrıldığını biliyorum, çikolata miniğin acısını biraz azaltmak için olduğunu düşünüyorum. Merak kediyi bile öldürür der büyükler :)

For example ölü kediler...

O7Z1ED.jpg
Z7VbMV.jpg

Forum istatistikleri

Konular
129,099
Kullanıcılar
451,409
Son üye
Yelif8885

Yeni konular

Geri