staj yerinde problem

jasmn

Üye
arkadaşlar acil bi soru soruyorum: ben şans manstan bi staj yeri ayarladım ve okula bildirdim sigorta girişim yapıldı ama ne var ki ayarladım yer beni ilk günden stajdan çıkardı nese bende başka bi yere gittim ve staj yaptım ama bu iki fabrikanın bölümleri farklı yani şimdi ben staj defterimi nereye imzalatsam sorun çıkıcak ne yapabilirim bilginiz varsa lütfen paylaşın???

artık legal illegal her yolu denicem yemin ederim bıktım stajdan lütfen yardım

kardeşim okul senin nerde staj yaptığını biliyosa oraya gidip rica edip gerekli evraklara imza ve kaşe basabilirler... Ama okul ilk başladığın yerde stj yaptığını biliyosa oraya imzalatmak zorundasın... fakat şöyle bi sorun var okulun bildiği fakat senin staj yapmadığın firma imza atmak zorunda değil belki ricanla atabilirler. atmazsalar sana kötü bi haberim var stj yanar :(

Kafana takma o kadar sorun etmiyor okul yönetimleri bunu. Sen sigorta girişinin olduğu yere attırmaya çalış; olmazsa da diğer yere attır dert etme.

stajın bitmişse bi şey diyemem ama bitmemişse okula git değiştirdiğini bildir onlar sana zaten yardımcı olur o kadar vicdansız değillerdir :) en son staj yaptığın yere imzanı atarsın zaten okulla görüştükten sonra yani fazla kafana takma :)

alsında imzamı stajı yapmadığım yerede attırabilirim ama şöle ki fabrikaların bölümleri farklı biri kimyasal üreten bi yer diğeri boyama yapan bi yer ben boyamada aldım bilgiimi notlarımı.. imzamı diğer yere artırsam hocaya ne dicem

imzamı iki yerede attırabilirim zaten adamların mantelitesi imza atıp kurtulmak ama sorunum bu iki yerin aynı işleri yapmaması yani ben defterimi boyama ile ilgili doldurup boyama yapmıyan bi yere imzalatırsam hocayla sorun yaşarım

Okuldan değiştiremiyor musunuz? Bence bir şansınızı deneyin. Bu şekilde tam istediğiniz çözüm olur. Olmuyor ise en mantıklısı ilk firmaya bir şekilde imzalatmak diye düşünüyorum.

alsında imzamı stajı yapmadığım yerede attırabilirim ama şöle ki fabrikaların bölümleri farklı biri kimyasal üreten bi yer diğeri boyama yapan bi yer ben boyamada aldım bilgiimi notlarımı.. imzamı diğer yere artırsam hocaya ne dicem

sen en iyisi yeni bir staj dosyası al ve hocalarının bildiği yerdeki işlere göre doldur sonra da götürüp oraya imzalat ortada problem kalmasın. Ancak merak ettiğim bir staj yeri seni neden ilk günden kovdu???

hiç bi sorun yasamazsın hoca gidipte sirketin ne iş yaptıgını arastırcagını sanmıyorum...

İllegal bir iş yapacağınıza okul yönetimine giderek doğruyu söylemeniz bence etik açıdan daha doğrudur.

Forum istatistikleri

Konular
129,495
Kullanıcılar
452,065
Son üye
kenanasar

Yeni konular

Geri