Step motor ve sürücü sorusu

İncelediğim driver lerin hiç birinde böyle değerler göremedim.
Bazı test sonuçlarında , 24 Volt gibi düşük besleme gerilimlerinde yüksek devirlerde aşırı tork kayıpları gösteren eğriler gördüm ki , bu step motorların klasik davranışıdır ( zıt elektro motor kuvvet ) ve ancak besleme geriliminin yüksekliği le aşılabilen bir durumdur.
Lakin 220AC driver lar da 2000 devirlerde 12 den 0,7 lere düşen hiç görmedim.
Her şeye rağmen belki vardır diye sormuştum ama belli ki elinizde kesin veriler test sonuçları gibi şeyler yok.

Evet yok işkembeden sallıyoruz. Zat ı alinizin engin bilgilerini hesaba katmadık sallarken kusuruma bakmayın.

@bilgin34, size gönderdiğim fabrika verileri tablosunda söylediğime zıt bir değer gördünüz mü? Lütfen siz cevap verin.

Arkasında duramayacağın şeyler söylerken daha dikkatli ol.
Özel mesajla gönderdiğin bilgiler devlet sırrı değilse paylaşırsın bakarız inceleriz bilmediğimiz bir şeyse öğrettin der teşekkür ederiz.
Yok değilse yanlış değerlendirme tesbit edersek bilgilendirir düzeltiriz , okuyanlarda yanlışa düşmemiş olur .
Böyle bir şey sizi rahatsız ediyorsa belirtin .

Ayrıca , önceki mesajda videolar var , o devirlerde 0,5 tokla dönüyor gibi mi gözüküyorlar ?

Bak Kazım Abi, Kazım Bey nasıl kabul edersen. Yazıyorsak dayanağımız var. Vatandaş soru sormuş bizde Leadshine verilerine göre cevap verdik. PDF di katolog du sen benden daha iyi bilirsin. Ben videodan tork değerlerini anlamam sizin kadar, hiç olmazsa bir videodan çıkaramam neyin ne olduğunu. Ben fabrikanın değerlerini verdim. Ha diyoran ki fabrika yanlış test yapmış diyecek birşey yok. Paylaştın paylaşmadın konusuna gelince; kanun mu var bunun sorgulamasını yapacak. Birinin haddine mi düşmüş...

İlla da döküman diyorsan yukarıdaki mesajında olduğu gibi gir internet sitesine bak onu da ben mi adres gösteriyim.

Sonra neden bu kadar uzatıyorsunuz? Siz cevap vermişsiniz arkasından da bende cevap vermişim. Sizin dediğinizi karşıt göstererek mi cevap yazmışım öyle bir şey mi okudunuz. Her cevap verdiğimde size bir de hesabını mı vereceğim anlamadım. İnatla neye dayanarak yazıyosun demek neden?

Lütfen müdahil olmayın yazdıklarıma artık. Yaşınıza tecrübenize hürmetim var ama bi zahmet yeter. Siz yazın yazacağınızı benim yazdıklarıma müdahil olmayın. Videodan konuşana kadar koyun o dediğiniz PDF leri ben de Leadshine a tekrar yazıyım verilerinizde tutarsızlık var diye.

Saygılarımla.

Forum istatistikleri

Konular
128,822
Kullanıcılar
450,910
Son üye
Beyazıt_34

Yeni konular

Geri