Sunucu Bulunamadı Uyarısı

suleyman89

Üye
Arkadaşlar bu aralar internette sayfa açmak istediğimde çok sık şekilde Sunucu Bulunamadı Uyarısı alıyorum , uyarıyı aldıktan sonra sayfayı sık bir şekilde yenilediğimde ise sayfa açılıyor.Bu benim bilgisayardan mı(FireFox kullanıyorum) yoksa internet sağlayıcımdan mı kaynaklanıyor?İnternete Kablonet yani yeni ismiyle Uydunet ile bağlanıyorum.Bu konuda yardımcı olacak arkadaş var mı?

sprintırini degiştir

Arkadaşlar bu aralar internette sayfa açmak istediğimde çok sık şekilde Sunucu Bulunamadı Uyarısı alıyorum , uyarıyı aldıktan sonra sayfayı sık bir şekilde yenilediğimde ise sayfa açılıyor.Bu benim bilgisayardan mı(FireFox kullanıyorum) yoksa internet sağlayıcımdan mı kaynaklanıyor?İnternete Kablonet yani yeni ismiyle Uydunet ile bağlanıyorum.Bu konuda yardımcı olacak arkadaş var mı?

1. Bazı yasaklı sitelere bağlanabilmek için DNS ayarlarınızı değiştirildiğinde de bu tip sorunlarla karşılaşılabilir.
2. Sn. alfa-romo nun dediği gibi Splitter kaynaklı sorununuz olabilir.
3. İşletim sisteminde virüs olup TCP/IP protokollerini aşırı yoğunlaştırıp sizin nete bağlanmanızı engelliyor olabilir.

internet kablolarında veya modemde sorun var kontrol et sağlamlığı

Forum istatistikleri

Konular
128,902
Kullanıcılar
451,050
Son üye
bayGizem35

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri