Sutron panel ve tswin4

avsaraga

Üye
selamin aleykum arkadaslar bende sutron panel var kullanmaktayim biri sutron tp31et ikincisi asutron tp104 at bunlarin softu tswin4 pda kuruluama bir turlu online olamiyorum bu panellerle konuyla ilgili bilgisi olan arkadaslar yardimedebilirmi aceba? bu panelle ilgili teknik dokumanlar resmi sitesinde mevcut
Sütron electronic GmbH - Bedienen & Beobachten

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
sanirim bu kontrol kalemi uyelerinden sutron paneller hakkinda bilgisi olan yokmu diye dusunuyorum. baglanti rs232 rs485 olabilito ama ben bi turlu online olamiyorum softudami bisey var yok benmi baglanti hatasi yapiyorum anliyan biri varsa lutfen yardim edebilirmi bana turkiyede degilim buralarda bayagi problem bu isler

selam
kendi actigim konuya gene kendim cevap buldum onuda yazayim kim bilir belki biyerde birine daha lazim olur.. bu sutron paneldeki sorunumu hallettim %90 oraninde neden dersenizdaha once panelle pc online olaniyordum simdi bunu hallettim ve programini alabiliyorum nasilmi?
user swiclerin konumunu upload actif konumuna getirdikten sora ekranda yazan yonergeyi uyguluyosunuz sora cihaz kendi icinde bi yere upload ediyo programi daha sonra sofware ile siz bu programi pc ortamina alabiliyomusunuz ben oyle aldim tesekkurler

Forum istatistikleri

Konular
128,838
Kullanıcılar
450,934
Son üye
altandomx

Yeni konular

Geri