TA8164AHQ Bacak Bağlantıları

evet sadece ses sinyalini teypten alıcağım. Bence zekice

Sizden de bir fikir alayım dediğim gibi yaparsam çalışır mı?

Pre stage ile power stage gnd lerinin kesinlikle birleşik olmaması lazım o iki devreyi ayırın.
4 nolu uca 3 volt verilecek bu pdf de yazıyor. 3 volttan yukarı verilirse nasıl olur bilmiyorum. ( şemada yuvarlak işareti 12 volt beslemeye bağlanacağı anlamına geliyor. )
10 nolu pine kondansatör bağlanıp pre stage gnd ye bağlanacak o kadar
25 nolu ucu bol bırakın
22 nolu uca 10 k dirençle +12 volt verin sağında bir kondansatör var onuda pre stage gnd ile birleştirin.

Çalışması lazım bu şekilde.

Sağolun ben bunu 1 hafta araştırsam bulamazdım. tda1517inde bekleme modu özelliği var yarın akşam bakarım mikroişlemciden kaç volt geliyor diye. Pre stage ile power stageyi ayırabileceğim en basit yöntem nedir? Sizce böyle düşünerek hata mı ediyorum?

Olmaz diye bişey yok. Direk entegreye gelen ses girişlerini aux ile ses sistemine bağlasam bile çalışır. Benim sıkıntım entegreyi çalıştıramamam.

Serkan kardeşim benim demek istediğimi anladı az çok.

o zaman etraftaki bilumum abuk cihazların parazitlerini alır tasarımını bozma bilimsel olarak yapılıyor o tasarım.

20Tl'ye aldığım teypte bilimsel çalışma var mıdır ki?

yapılan ar-ge çalışması oluyor ve pcb'ye normal bir şekilde takılmıyorsa takmıyoruzorjinal parça kullanmak daha iyi çin ata sözü çalışıyorsa kurcalama madem o var ayrıca pcb bas ona tak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…