Tablet ekranı kırıldı..

S.a. arkadaşlar. Bim den SEG S tab 10" tablet aldım. Oğlum oynarken düşürdü ekran kırıldı ve dokunmatik çalışmıyor. Kütahya' da tamircilere sordum en uygunu 110 tl olur dedi. Bu ekranı kendim değiştirebilirim diye düşünüyorum. Ama kafama takılan bu ürünler sadece ön panel olarak mı yoksa dokunmatik ile birliktemi satılıyor.

SEG ürünler bildiğim kadarıyla vestel garantisi altındadır. Garantisi devam ediyorsa fişi/faturası ile birlikte (mağazada garantisini işlettirdiyseniz garanti belgesi ile) en yakın vestel servisine ürününüzü götürebilirsiniz. Ya tamir edilir ya da vestel marka muadili verilir. Geçmiş olsun.

SEG ürünler bildiğim kadarıyla vestel garantisi altındadır. Garantisi devam ediyorsa fişi/faturası ile birlikte (mağazada garantisini işlettirdiyseniz garanti belgesi ile) en yakın vestel servisine ürününüzü götürebilirsiniz. Ya tamir edilir ya da vestel marka muadili verilir. Geçmiş olsun.
Müşteri hatasıyla hangi garantinin hangi maddesinden yeni veriliyor acaba???

Bizim Tabletin bataryasını garantiden değiştirmişlerdi de hayret etmiştim :eek:
ekranını kır parçala değiştirsinler nerede görülmüş :) Kutusunda kırılmaz dokunmatik ekran falan mı yazıyordu acaba :)

Ucuzdan toptan alıp parçalayıp yedek parçacı dükkanı açalım :)
Satılmayan parça kalmayacağını elimde patlamayacağını bilsem, çoktan soyunmuştum bu işe (deyim uygunsuz algılanırsa kolları sıvamıştım diyeyim :)).

Forum istatistikleri

Konular
128,837
Kullanıcılar
450,934
Son üye
altandomx

Yeni konular

Geri