Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Eğitimi (Int. University of Sarajevo)

ders içeriklerinin çevirisine gerek yok. türkçe vermeniz yeterli. ayrıca orjinal transkrip varsa onunda çevirisine gerek yok. sadece diplomanızı veya geçici mezuniyet belgenizin ingilizce tercümesi yeterli...

Hocam eline ağzına sağlık...

"mexico" arkadaşı merhaba öncelikle paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim kafamda bazı sorular var ana sanayiide çalııyorum msn adresim : ******@hotmail.com eklerseniz sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selam arkadaşlar;

Forumdaki mesajları okudum benim genel bir sorum olacak; bu sene MÜTEF'ten kısmetse mezun olacağım Sarejova'ya kayıt yaptırmam için ÖSS SAY2'den (sistem değişti eş değeri ne acaba?) 185 almam yeterli olacak mı? Bir de sat sınavı dediğiniz okulda girilen muhafiyet sınavı tarzı bir sınav mı onu pek anlayamadım.. IELTS'i de araştıracağım yani amacım okula kayıt yaptırmak için genel olarak neleri aşmak lazım öğrenmek istiyorum? Şuan tahmin ettiğim şu; * TEF mezunu olmak, * ÖSS'den barajı aşmak, * Bir de İngilizceden muhaf olmak (isteğe bağlı) yanılıyor muyum acaba??

dostum aslında önceki sayfalarda nelerin gerkli olduğu yazılı ama ben bir daha yazıyım öss say2 185 puan ve üzeri veya sat sınavından 1000 puan ve üzeri alman gerek,ius proficiency(yeterlik) sınavında başarılı olman gerek(mecburi),tef mezunu olman gerek(tamamlama için) en önemli aşamalar bunlar.kolay gelsin

Yeni sisteme göre YGS MF4'te barajı geçmen gerekiyor.

Tşekkür ederim.. Ayrıca IELTS'den de gerekli seviyede bir not almam gerekiyor sanırım İngilizce'den muhaf olmak için?

ya ius un proficiency sınavını geçersiniz yada toefl ielts gibi sınavlardan istenen belli puanları alırsınız, seçim sizin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…