telekom kablo sorunu

karlos55

Üye
arkadaşlar sorunumuz şu telekom ankastresi ile bizim santralın arasındaki kablo ankstreye kadar 4 mbit hız ölçüyoruz santralden 2 mbit hız ölçüyoruz biz bu aradaki kabloyu değiştirmek istiyoruz ve nasıl bir kablo olacağı konusunda bir bilgimiz yok boşyere masraf yapmak istemiyoruz ankastre ile santral arası 300mt civarı söylemeyi unuttum bu konu internet hızı ile alakalı internetimiz çok düşük bazı programlarımız çok yavaş çalışıyor internet üzerinden veri akışımız çok o yüzden bu konu ile ilgili tecrübeli arkadaşların bilgisine ihtiyacımız var şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
aynı sorunu ben de yaşıyorum daha hiç cevap yazılmamış ama kabloyu değiştirmek çözüm oldu mu acaba?

Cat3 kablo ile yapabilirsin..

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

cat5 100 mbit cat6 1 gbit cat7 1.2 gbit

Peki arkadaşlar farklı noktalardaki hızları nasıl ölçebilirim?

Forum istatistikleri

Konular
128,847
Kullanıcılar
450,950
Son üye
BERKEN

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri