Termik Santral Nedir? Nasıl Çalışır? (Video Anlatım)

sefamelek

Üye
5 dakikanızı ayırıp izlemenizi tavsiye ederim. Mühendisliklerle alakalı her hafta yeni viddeolar yayınlamayı planlıyorum. sizin yorumlarınız benim için çok değerli.

5 dakikanızı ayırıp izlemenizi tavsiye ederim. Mühendisliklerle alakalı her hafta yeni viddeolar yayınlamayı planlıyorum. sizin yorumlarınız benim için çok değerli.

Öncelikle eline sağlık.Umarım devamı da gelir.

Bunun ötesinde naçizane bir iki tavsiyem olacak

1:İntro çok uzun (22 saniye)

2:Biraz daha yavaş ve yumuşak sesle konuşursan daha iyi olur.

Tekrar başarılar...

Öncelikle eline sağlık.Umarım devamı da gelir.

Bunun ötesinde naçizane bir iki tavsiyem olacak

1:İntro çok uzun (22 saniye)

2:Biraz daha yavaş ve yumuşak sesle konuşursan daha iyi olur.

Tekrar başarılar...
çok teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alıcağımdan emin olabilirsiniz daha yeni kurduğum bir kanal olduğu için çok eksiğim var sizler sayesinde dahada iyi görmemi sağlıyorsunuz tekrardan teşekkürler.

https://www.kontrolkalemi.net/drive/s/2dbf8psuNWfqt8OxonanBkxijaHR98
Pleri__Salt__Mekanik__Isitma__Sogutma.rar

Merhaba. Öncelikle elinize sağlık diyelim. Bu konuda oluşturduğunuz animasyonlarınızın, bu konuda hiç bilgisi olmayanlara yol gösterecek kadar yeterli olduğu görünüyor, ancak biraz daha fazla detaylandırılabilir görüşündeyim.

Örneğin Soma Termik Santrali'nin 1- Çalışma şeması teknik animasyonları, 2- Termik santral çalışma prensipleri, üstteki linkte bir rar dosyası şeklindedir. Forumda bir ara aktif olan ve bu santralde fiilen çalışma yapan Meraklı Elektrikçi nick name'li bu santralin elektrik panocusu ve diğer teknik elemanlarca (mak. müh.'leri ve diğer teknik elemanlarca) hazırlanmıştır.

Bu animasyonları kolayca izleyebilmek için, microsoft office'in bütün ilgili bileşenlerinin pc'ye tam yüklü olması da gereklidir. Kolay gelsin.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,824
Kullanıcılar
450,912
Son üye
mustafatlanm

Yeni konular

Geri