termokupl seçimi hakkında görüşleriniz

işletmemizde alüminyum folyoları tavlamak için kullandığımız fırınlarımız var.burda sarılı rulolar halınde alüminyum folyo bobinlermiz var.sıcaklık 0-600c arasında değisiyor.fırınların içindeki malzemenin sıcaklığını ölçmek için kullanmam gereken termokupl nasıl olmalı

arkadasım eger alimiyumun sıcaklıgını olcmek istiyosan uzun ve ucu sivri termoculp ler war sanayi tipi bunlar j tipi(0-800),k tipi(0-1200)dereceye gore degişir cok daha baska cesitleride mevcut kaliteli bişi istiyosan özel yaptır mineral izoleli v.s. gibi.işini j tipi gorur gibi fakat onunda ucundaki elektronlar cabuk bozulma yapabiliyo secim senın bende sımdı 450 dereceyi olcmek icin siparis vercem k tipini düsünüyorum ama benımkiler ozel yapım tek termoculp den 2 farklı noktayı olcmek icin

şimdi wireles gibi bişey düşünüyorum alıcı verici! çivi gibi aparat çakıcam bobine sıcaklıgını kablosuz görmeye çalişicam varmı böyle bir uygulama onu araştırıyorum:)

pt 100 ün limitleri sınırlımıdır daha hassas diye biliyorum

arkadasım eger alimiyumun sıcaklıgını olcmek istiyosan uzun ve ucu sivri termoculp ler war sanayi tipi bunlar j tipi(0-800),k tipi(0-1200)dereceye gore degişir cok daha baska cesitleride mevcut kaliteli bişi istiyosan özel yaptır mineral izoleli v.s. gibi.işini j tipi gorur gibi fakat onunda ucundaki elektronlar cabuk bozulma yapabiliyo secim senın bende sımdı 450 dereceyi olcmek icin siparis vercem k tipini düsünüyorum ama benımkiler ozel yapım tek termoculp den 2 farklı noktayı olcmek icin
otomasyon

Enda ile temas kurarsan ayrıntılı bilgi alabilirsin. Otomasyon - Termostat - Enda.com.tr
otomasyon

arkdaşlar k tipi termokupl kullanarak sıkıntımı çözdüm

Forum istatistikleri

Konular
129,073
Kullanıcılar
451,358
Son üye
excelse04

Yeni konular

Geri