Tesisat Borusu

Çalıştığım şantiyede elektrik tesisatı için tesisat borusu sipariş edeceğim.Tesisat Holajen Free olduğu için boruyu da öyle seçmek istiyorum.İnternette araştırdım ama hangi marka seçeceğime ve katolog bulamadım.Ayrıca buat, t gibi bağlantı ekipmanlarını bulamadım.Sipraiş kodu vermem lazım.Yardımcı olursanız sevinirim

edit: sorun çözüldü teşekkür ederim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ben pınarsan kullanmıştım gayet de memmun kaldım. Tavsiye ederim

Çalıştığım şantiyede elektrik tesisatı için tesisat borusu sipariş edeceğim.Tesisat Holajen Free olduğu için boruyu da öyle seçmek istiyorum.İnternette araştırdım ama hangi marka seçeceğime ve katolog bulamadım.Ayrıca buat, t gibi bağlantı ekipmanlarını bulamadım.Sipraiş kodu vermem lazım.Yardımcı olursanız sevinirim

7_HF1-1.jpg

33_HF3-1.jpg

37_HF4-2.jpg

t_42_PR1-1.jpg

Diğer markalarda da aynı ürünlerin olduğunu düşünüyorum. Örnek olması açısından şuraya bakabilirsiniz. Canlar Boru

Forum istatistikleri

Konular
128,952
Kullanıcılar
451,143
Son üye
Bastonlu dede

Yeni konular

Geri